Güzellik

Miranda Kerr Büyüledi

Miranda Kerr Büyüledi

Geçtiğimiz gün özel bir defile için Antalya’ya gelen Miranda Kerr özel tasarım bir kolye tanıttı. Kolyenin değeri tam 3 milyon dolar değerinde ve 2014 pırlantadan oluşuyor. Güzelliği ile herkesi büyülen Kerr, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Özel bir defilede podyuma çıkan sempatik model Miranda Kerr, 3 milyon dolarlık servet değerindeki kolyeyle ve özel tasarım elbiselerle 4 kez podyuma çıktı.

Türkiye’nin dev moda organizasyonlarından olan Dosso Dossi Show, Antalya’da her yıl düzenleniyor ve bu yıl da 8-13 Ocak tarihleri arasında yapıldı. 120’den fazla tekstil firmasının katıldığı, organizasyona 30 ülkeden yaklaşık 5 bin tekstil alıcısı da geldi. 40 milyon dolarlık bir gelir elde edileceği tahmin edilen defilede, ilkbahar ortamı oluşturuldu.

Anfaş Expo Center’da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Miranda Kerr, çevresindekilerin hayranlığını kazandı.

Miranda

Geçen Eylül Ayında Yapılacaktı

Geçen Eylül ayında Gezi Parkı’da yaşanan olaylar nedeniyle ülkemize gelmeyi erteleyen Victoria’s Secret meleği Miranda Kerr’i, “Sarayların Arka Bahçesi” konsepti ile hazırlanan özel defileyi düzenleyen CEO ellerinde çiçeklerle karşıladı.

Defile bir şovla başladı ve şov da beğeni kazandı. Miranda Ker ve 20 mankenin daha katıldığı defile, ilkbahar konseptini her dakikasında yansıttı. Çiçekler ve Miranda Kerr’in işlemeli kıyafeti çok beğenildi. Özel tasarım 4 kostüm giyinen Miranda Kerr İstanbul’da tasarlanan pırlanta kolyeyi de taktı.

Defilede ayrıca şarkıcı Emir de, sahneye çıktı ve gösteri için özel olarak hazırladığı şarkıları söyledi. Defilenin sonunda ünlü model Kerr, başında çiçeklerden yapılmış bir taç ve kırmızı gece elbisesi ile izleyenler tarafından alkışlandı.

Yıldız Gibi Parladı

Defilede yıldız gibi parlayan Miranda Kerr, özellikle takının takıldığı zaman giydiği siyah elbisesiyle beğeni toplandı. Ünlü manken özel tasarım 4 kostümü giyindi ve daha sonra kırmızı kostümle defileyi bitirdi.

Miranda Kerr Kimdir?

20 Nisan 1983 yılında Sydney’de doğan Miranda Kerr, 2006 yılından beri Victoria’s Secret markasının bünyesinde çalışmaktadır. 2013 yılında VS’den ayrılan Kerr, Orlando Bloom’dan bir erkek çocuk sahibi olmuştur. Ünlü çiftin evliliği 2013 yılında sona ermiştir. Çeşitli kozmetik markaların yüzü olan mankenin organik bir güzellik markası vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu