Moda

Burberry Prorsum İlkbahar Yaz Kıyafet Koleksiyonu

Burberry Prorsum İlkbahar Yaz Kıyafet Koleksiyonu

Dünyaca ünlü marka olan Burberry ilkbahar yaz kıyafet koleksiyonunu tanıttı. Geçtiğimiz günlerde defilesi olan Burberry markasının birbirinden farklı ve bir o kadar da şık kıyafetlerin defilesi yapıldı! Eski şiir kitaplarından esinlenerek hazırlanan koleksiyonda renkli ve baskılı giyim parçalara öne plana çıkıyor.

Burberry Prorsum İlkbahar Yaz Kıyafet Koleksiyonu

Burberry, koleksiyonunda birbirinden şık parçaların bulunduğu eşsiz kıyafetler şehirli ve modern kadınların aklını başından alıp götürüyor! Koleksiyonda kırmızı, mavi, yeşil ve sarı gibi canlı renk tonları dikkat çekerken vintage etkisi rüzgarları esiyor. Diz altı etek modelleri ve iki renk tonlu kot ceket modelleri koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yerini alıyor.

Burberry Prorsum 2015 3

Kadınların vazgeçilmez markalarından olan Burberry yeni sezon koleksiyonunda oldukça büyük ses getirecek gibi görünüyor. Muhteşem giyim koleksiyonu podyum müziği ile başka bir boyuta taşındığı aşikar!

Burberry Prorsum 2015 8

Burberry Prorsum ilkbahar yaz koleksiyonundan sizler için bazı kareler derledik. Aşağıdaki galeriden inceleyebileceğiniz Burberry imzası taşıyan giyim parçaları arasında kendi stilinize uygun olanı seçin!

Burberry Prorsum 2015 12

Burberry Prorsum İlkbahar Yaz / GALERİ

Burberry-Prorsum-2015-10

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu