Moda

Victoria’s Secret Meleklerinden 3 Farklı Yaz Trendleri

Victoria’s Secret meleklerinden 3 yaz trendi

Victoria’s Secret‘in 3 meleğinin ilham veren yaz trendleri görmeye değer nitelikte! Ünlü modellerin yaz stillerinden ilham alarak sizde kendi stilinizi ve görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Küçük ama etkili dokunuşlarla farklılığınızı ortaya koyun! Kadınlive kadın ekibi olarak Victoria’s Secret meleklerinin etkili stil ipuçlarını sizler için yakın mercek altına aldık.

Victoria's Secret meleklerinden 3 yaz trendi

Victoria’s Secret, meleklerinin adlarını altın harflerle tarihe yazdırmış olan ünlü modelleri çok güzel olmalarının yanı sıra stilleri ile de adlarından sıkça söz ettiriyorlar. Yıllar geçse de hafızamıza yer edinmiş olan o isimleri silemiyoruz. Victoria’s Secret‘in yaz stilleri ile öne çıkan meleklerinden 3 farklı stil önerisini sizler için bir araya getirdik.

Güzel modellerin yaz trendlerini inceleyerek kendi stilimiz için ilham alabiliriz. Gelin hep birlikte meleklerin yaz için stil önerilerine bir göz atalım.

Adriana Lima Islak Görünümlü Makyajı

adriana-islak-1

Brezilya ünlü manken Adriana Lima, ıslak görünümlü makyaj’dan vazgeçemiyor. Güzellik trendlerinden birisi olan ıslak görünümlü makyaj cilde ışıltı katıyor. Bu makyajın püf noktası ise, elmacık kemikleri, burun üst kısmı ve göz kapaklarına aydınlık vermesi ve vurgu yapmak içindir. Adriana Lima’nın bu tercihi yaz sezonunda oldukça ideal bir seçim olacak gibi duruyor.

Alessandra Ambrosio’nun Hasır Şapkası

alesisandro-sapka-1

Plaj modasının en temel parçalarından olan hasır şapkalar, günümüzde artık sokak modasını da işgal etmiş durumda. Birçok farklı tasarımlar bulabileceğiniz hasır şapka modelleri, yaz sezonunda sokak stilimizin tamamlayıcı aksesuarlarından olmaya aday! Alessandra Ambrosio’nun kullandığı hasır şapka, basit bir tişörtle giyerek sıcak yaz günlerinde oldukça rahat ve şık bir alternatif yaratabilirsiniz.

Erin Heatherton’un Işıltılı Dudakları

erin_dudak-1

Yaz mevsiminde çok fazla abartılardan uzak durmak stil ikonluğu için her zaman birinci kurallardan! Cildi çok koyu renk tonlarına boğmak yerine daha ferah ve ışıltı veren tonlarla oldukça taze bir görünüm yakalamamız mümkün. Ünlü manken Erin Heatherton kullandığı yaz stili için uçuk pembe dudak parlatıcısı ile hafif şekilde rimelli kirpikleri yaz makyajı için sizlere ilham kaynağı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu