Makyaj

En İyi 10 Kırmızı Ruj

En İyi 10 Kırmızı Ruj

Kırmızı olsun beş fazla olsun diye boşuna dememişler, kırmızı ruj renkleri ister mat, ister parlak, retro ya da modern renk kırmızı ruj olduğunda görüntünüzü bir anda değiştirebilmektedir. Üstelik her tarz ve stile uyum sağlayan bu eşsiz renk tonu, modern kadınlara oldukça cool bir hava veriyor.

Kadınların makyaj çantalarından eksik olmayan kırmızı ruj renkleri, tarz ve stil sahibi kadınların en zorlandıkları anlarda kurtarıcısı oluyor. Erkeklerde kırmızı rujun çekiciliğinden etkileniyor ve bu renkten hoşlanıyor.

Bir araştırma sonucu göstermiş ki erkekler, kırmızı ruj renkleri içerisinde bordo tonlarını çok beğendiğini ve bu renk tonlarını kullanan kadınları daha çekici ve güzel bulduklarının altını çiziyorlar.

Kadınlive makyaj ekibi olarak, en iyi kırmızı rujların listesini hazırladık. Galeride inceleme fırsatı bulacağınız listede Chanel, Dior gibi dünyaca ünlü ve pahalı markaların yanı sıra, Revlon ve Rimmel gibi biraz daha uygun fiyatlı olan rujlar’da bulunuyor. Peki, siz hangi ruj rengini tercih ediyorsunuz?

En iyi kırmızı rujlar / GALERİ

Kırmızı Ruj Renk Tonları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu