Kadinlive.com

Bol Kesimli Kısa Paçalı Kot Pantolon Kombinleri


Bol Pantolon Kombinleri

Sezonun en trend parçaları bol kesimli kısa paçalı kot pantolonlar yine moda’nın zirvesinde olacak! Ancak Jeans (kot) denilince aklınıza ilk gelen dar, vücudu sıkıca saran pantolonlar gelmesin. Çünkü yeni sezonda bol kesimli kısa paçalı pantolonlar trendler arasında yerini alacak. Artık moda bloggerleri bu yeni pantolon modelleri ile pozlar vermeye başladılar. Bu giyim parçasına pantolon-etek de denir. Gerçekten de, çok dikkatli bakmadıkça bu jeans’ların pantolon veya etek olduğunu anlamak zordur.

Moda uzmanlarına göre, bu tip pantolonlar hem yaz, hem de kış sezonunda oldukça popüler ve moda giyim parçaları olduğunu söylüyorlar. Bu nedenle şimdiden gardırobunuzda bu şık bol kesimli pantolonları eklemeye başlayın.


Şunu da ekleyelim ki, bol kesimli kısa paçalı kot pantolonların çift renkli modelleri de son derece dikkat çekiyor. Özellikle de ayak bileğinin hemen üzerinde koyu renk detayları olan bol kesimli kot pantolonlar sizin modayı yakından takip ettiğinizin göstergesidir.

Kadınlive moda editörleri olarak hazırladığımız bol kesimli kot pantolon kombinleri ile ilgili görsellere göz atarak kendi stilinize uygun bol pantolon modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu kombin fikirleri size ilham kaynağı olabilir.

Bol Kesimli Kısa Paçalı Kot Pantolon Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git