Kombinler

Desenli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Desenli elbise kombinleri

Çiçekli böcekli, desenli elbiselerinizi nasıl kombin yapacağınız hakkında hiç bir fikriniz yoksa sizler için hazırladığımız desenli kıyafet kombinasyon önerilerini dikkate alın. Çiçekli elbiselerden etnik elbiselere, çizgi desenli elbiselerden puantiyeli elbiselere kadar ve geometrik desenli kıyafetler yaz sezonunda olduğu gibi kış sezonunda da kadınların yakasını bırakmıyor.

Desenli Elbise Sokak Kombinleri

Desenli elbise trendi neredeyse her mevsim faal olarak kullanılan giyim parçaları. Bu desenli kıyafet trendinde en dikkat çekici tarz ise hiç kuşkusuz ki retro görünümlü kıyafetler ilk sırada geliyor. 60’lı yılların resim akımı olan ‘Pop Art’ trendini anımsatan bu çekici desenler, göz yanılmasıyla vücut kusurlarının da gizlenmesine olanak sağlıyor.

Yaz Stili için Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Peki bu moda akımı olan desenli elbiseler nasıl kombin yapılır, gelin hep birlikte desenli kıyafetler kombin ve önerilerine göz atmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız EVET ise işte stil önerileri sizlerle.

Yandan Çizgili Şık Desenli Elbiseler

Minyon tipli bayanlar için

desenli-elbise-modelleri-kombin-1

Eğer minyon bir yapınız varsa, vücut hatları ve görüntüsü daha güzel görünebilmesi için olabildiği kadar daha küçük desenlere sahip elbiseleri tercih etmelisiniz. Boyunuzu kısa gösterecek, A kesimli elbise modelleri yerine kum saati tarzındaki vücuda tam oturan elbiseleri giymeniz tam size göre. Küçük ama etkili bir öneri düz renklere sahip kemerler ile de bel kısmınıza vurgu yapmayı unutmuyoruz.

Geniş kalçalı bayanlar için

desenli-elbise-modelleri-kombin-2

Geometrik, grafik desenli kıyafetleri üst kısımlar için kullanabilir ve altınıza giyeceğiniz düz renklerdeki bir pantolon yada etekle kombine edebilirsiniz. Eğer tamamıyla desenli bir kıyafet giyme taraftarıysanız, bu durumda kloş kesimli elbise modelleri ve optik yanılgı yaratan diagonal desenlere sahip elbiseler edinebilirsiniz.

Büyük göğüslü bayanlar için

desenli-elbise-modelleri-kombin-3

Geometrik, grafik desenli mini etek kıyafetlerle tüm dikkat bacaklarınıza yoğunlaştırabiliriz. Düz renklerdeki ceketlerin altına giyebileceğiniz dikey çizgi desenli A kesimli mini etek yada boru paça bir pantolon sizi çok şık ve ideal bir görüntüye sokacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu