Moda

Kıyafetlerle Zayıf Görünmenin Yolları

Kıyafetlerle zayıf görünmenin yolları

Zayıf görünmek günümüzde birçok kadının ortak sıkıntısı haline geldi. Hiç şekilde veremediğimiz kilolar başımıza dert! Ama üzülmeyin bu problemi çözebilmek için zayıf görünmenin yolları var, burada önemli nokta ise doğru düzgün kıyafet ve elbiseler seçmekle bu sorunu ortadan kaldırmak azda olsa mümkün. Sizin için derlemiş olduğum doğru kıyafetlerle zayıf görünme yolları listesine göz atmanız da büyük fayda var.

Zayıf Gösteren Kıyafet Kombinleri

Kadının güzelliğini ve kişiliğini ortaya çıkaran kıyafetler doğru tercih edildiğinde, olduğunuzdan daha ince ve zayıf görünebilirsiniz. Eğer sizde kilolarınızla başınız dertte ise, bu stil püf noktaları ve önerileri ile zayıf görünebilirsiniz. Kilolarından şikayet eden kadınlar için birkaç stil hilesi uygulayarak göz yanılmasıyla karşı tarafa daha ince ve zayıf görünmek istiyorsanız size bulunduğumuz tavsiyelere kulak vermelisiniz.

Zayıf Gösteren Pantolon Kombinasyonları

Şimdi gelin hep birlikte küçük ama etkili stil ipuçlarını gözden geçirelim ve bu öneriler sizi bir nebze olsun daha rahat ve keyifli zamanlar geçirmenize olanak sağlayabilir. İşte zayıf görünmenin yolları

Monokrom Zayıf Gösteren Kıyafetler

Aksesuarlar kullanın

Takı ve aksesuarlar kimseye bir zararı olmaz, özellikle kolyeler geniş omuzlarınızı olduğundan daha küçük gösterebilir. Bunun yanı sıra üzerinizdeki yoğunluğa ağır bir hava verebilmektedir. Kolyelerin vücudunuzda yarattığı üçgen etkisi ile belinizi ve ayak kısımlarını daha ince ve zarif gösterdiği de bilinmekte.

giysi zayıf görünme 1

Bol kesimli pantolon ve büyük çerçeveli gözlükler kullanın

Geniş kalça bölgelerini gizleye bilmek için bol pantolon, etek ve şal gibi giyim parçaları en iyi yöntemlerdendir. Bu giyim parçaları kalçalarınızın büyüklüğünün göze batmasını engelleyebilir.

Bol Kesimli Dantel Pantolon

Düz kesimli saç modelleri ve büyük gözlükler kurtarıcıdır

Nicole Richie her zaman, her yerde şık ve güzel görünen ünlü bir şarkıcı bunun mutlaka bir sebebi vardır. Arkaya doğru toplanmış dümdüz saçları ve büyük gözlüklü kombinasyonları herkesi olduğundan daha şık ve zarif bir görüntüye sokar. Böyle bir stil tarzı ise iki elmacık kemiklerinizi aydınlatmak için en iyi yoldur. Bu tarzdaki saç modeliniz ile giydiğiniz her türlü giysileri mükemmel bir görüntüye sokabilirsiniz.

Düz Kesimli Saç Büyük Güneş Gözlüğü

Kıyafetleri rahat bırakın

İnce ve zayıf görünmenin farklı birçok yolu vardır. İpucu vermek gerekirse, gömleklerinizi belinize sıkıştırarak giymek yerine, eteklerin veya şortların üzerine rahatça bırakılmış gömlek olarak giymeniz sizi olduğunuzdan daha şık ve zayıf gösterir. Üzerinize giydiğiniz parçaların kalçalarınızı gizlemesine, etek veya şortlarında diz üstü olmasına dikkat etmelisiniz.

Gömlek Rahat Kıyafet Kombinleri

Volanlı etekleri tercih edin

Bel bölgelerinizi daha ince gösterebilmek için üst giyim parçalarını uzun eteklerin içerisine sokabilirsiniz. Ayrıca kalça kısımlarındaki problemli bölgeleri gizleyin.

giysi zayıf görünme 2

Dikine çizgili kıyafetler tercih edin

Dikey çizgili olan kıyafetler, yatay çizgililere göre, size daha zayıf bir görüntü kazandırır. Eğer bütün bir dikey çizgili desendeki kıyafetler giymek istemiyorsanız, dikey çizgili üst veya pantolon tercih edebilirsiniz.

giysi-zayıf-görünme

Orta boylarda etekler tercih edin

Kiloların fazla olduğu bölgeler yağlarınız ise sizi biraz daha şanslı olarak sayabiliriz! Orta boylardaki etek uzunlukları sizin stil ve tarzınızın kalıcı bir parçası olmayabilir. Fakat bu etekler beldeki duruşlarıyla vücudunuzu daha güzel göstermektedir.

Orta Boy Etek Kombinleri

Siyah rengin gücüne inanın ve önemseyin

Eğer şüpheye kapıldığınız zaman tek yapmanız gereken şey baştan aşağıya kadar siyah giyinmektir. Hiçbir giyim stili sizi siyah kombinasyonundan daha da zayıf gösteremez.

Baştan Aşağı Siyah Giyim Kombinleri

Gömlekler giyinebilirsiniz

Stil ve tarz sahibi her kadının gardıroplarında bulunması gereken bir giyim parçası gömlek elbiseler! Bu parçanın hiçbir zaman modası geçmiyor ve neredeyse tüm vücut yapılarına uygun giyim parçaları olduğunu söylemek mümkün.

giysi zayıf görünme 3

Yüksek belli şortlarla muhteşem görünebilirsiniz

Başka bir tarz şort sizi güzel göstermez düşüncesi yanlıştır! Bel bölgesine iyi bir şekilde oturan şortlarla, klasik tarzdaki bir beyaz gömleği kombine ettiğinizde sizi oldukça zayıf ve şık bir görüntü sağlayabilir.

giysi zayıf görünme 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu