Güneş Gözlüğü

2018-2019 Sonbahar Kış Modası: Clip-On Güneş Gözlükleri

Sonbahar Kış: Clip-On Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Sonbahar kış sezonunda 2018-2019 clip-on kış gözlükleri farklı tasarım ve çizgileri ile büyülüyor. Farklı alternatifleri bir arada sunan sonbahar kış clip-on güneş gözlükleri sezona uygun renkleri ve desenleriyle birbirinden harika gözlük modelleri koleksiyonunu görücüye çıkardı. Sonbahar kış koleksiyonunda öne çıkanlar ise klipsli modeller oldu.

Clip on gözlükler 1

Marka, 1956 yılından bugüne kadar ürettiği her ürünle farklılık yaratmayı başardı. Oldukça şık kış gözlük modelleri Hally and Son gözlük tasarımları ile sonbahar kış sezonunda çıkardığı eşsiz tasarımı ve günümüzün modası ile yoğrulması kış gözlüklerini vazgeçilmez kılıyor! Muhteşem tasarımları ile İtalyan gözlük üreticisi Hally and Son, dünya çapındaki tüm gözlük üreticilerine adeta ilham veriyor. Sonbahar kış sezonun öne çıkan ve yükselen moda akımı olan clip-on gözlükler, bunun kanıtı olarak gösterilmekte.

Clip on gözlükler 2

Sonbahar kış koleksiyonu olan ve öne çıkanlar arasında oldukça şık tasarımlı clip-on gözlük modelleri, güneş ve optik gözlük olarak rahatlıkla kullanılabilir. Ortaya çıkartığı retro stilinin yanı sıra bu muhteşem gözlükler fonksiyonel yönleriyle de oldukça büyük ilgi görüyor.

Clip on gözlükler 3

Tom Ford sonbahar kış koleksiyonu için tasarladığı ve alışılmışın dışına çıkarak muhteşem gözlük modelleri bizlere yansıtıyor. Koleksiyonun en güzide parçalarından ve ön plana çıkan clip-on 5294 kod numaralı gözlük modeli, çekici cazibesinin dışında fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Geleneksel görünümlü optik çerçevesi minimalist modeliyle clip-on lensleri güneş gözlüğü tarzında da kullanmanıza imkan sağlıyor. Estetikliği ve fonksiyonel özelliği bir araya getiren Tom Ford’un tasarladığı klipsli clip-on gözlük modelleri kalitesinin dışında şıklığı ve kusursuz işçiliği gözlerden kaçmıyor.

Clip on gözlükler 4

Clip-On Kış Gözlükleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu