Hayata dair

Erkekler Hakkında 10 Bilinmeyen Gerçekler

Kadınlive kadın ekibi olarak bu yazımızda sizler erkekler hakkında bilinmeyen gerçekleri sizler için araştırdık ve yazdık. İşte o erkekler hakkında bilinmeyenler.

Erkekler hakkında 10 gerçek şunlardır;

01. Erkekler üzerinde nasıl bir güce sahip olduğunu bilen bir kadın, bu gücünü onun aklını ve kalbini kazanmakla kullanabilir. Gücünüzü kullanırsanız, o erkek elinizdedir demektir.

02. Sizi eşit gören bir erkek inisiyatif göstermenizden memnun olacaktır. Koyu huylu bir erkek güçleri dengede olmasını ister.

03. Sıkıntıdan çıkmak gerçekten bir erkeği arkanızdan düşüre bilir. Ancak kovalama bittikten ve engel aşıldıktan sonra bu ilişki mutlaka kopar. Elbette, yeni tanıştığınız erkeğe karşı temkinli olmalı. Ama en önemlisi, sadece kendiniz olun. Eğer sevgi gösterirseniz ve içten davranırsanız, o kişi sizi daha çok beğenecektir.

04. Bir erkek ilişkinin gidişatından memnunsa, bu durumu sonsuza kadar sürdürebilir. Burada sınırı sizin belirlemeniz gerekir, bunu erkekten beklemeyin. Erkeklerde gönül eğlendirme ilişkileri kadınlarda olduğu kadar zor değildir. O, halinden memnun, ama sizin memnun olup olmadığınızı bilmesi gerekir. Karşısına geçip niyetinin ne olduğunu sorarsanız, size mutlaka gerçeği söyleyecektir.

erkekler-hakkinda-gercekler-2

05. Eğer çok kısa zamanda onunla yatağa girerseniz, size istikrarlı ve sürekli bir ilişki veya evlenilecek kadın gözüyle bakmak ihtimali azalacaktır. Erkeklerin dedikleri başka şeydir, kadının her hareketini takip ettiklerini değerlendirmeleri başka şeydir. İlişkinin öncesinde temkinli olmak size niyeti ciddi olmayan, sadece ilişki ile ilgilenen ve size uygun olmayan erkekleri ayırt etmek imkanı verecek.

06. Çok sahiplenen erkekler güvenilmez insanlardır. Böyle kişilerin sayısı az değildir. Onu sevdiğinizi söyleyerek ve göstererek korkularını eğin. Eğer çok fazla sahiplenen biriyse ve sürekli olarak özgürlüğünüze karışırsa, onu aynı anda bırakın.

07. Kişi eğer gerçekten seviyorsa, sevdiği kadını kaybetme korkusuyla eşini aldatmaktan uzak durur. Ama bazı erkekler için bu da engelleyici bir faktör değildir. Erkeklerin ne yazık ki, pek çoğu başka kadınlarla ilişki kuracaktır.

08. Erkekler hedef istiyorlar, bu nedenle konuşmak onlara zaman kaybı gibi geliyor. Bir erkekle daha iyi iletişim kurmanın anahtarı onunla açık ve samimi ifadelerle konuşmak.

09. Erkekler sevgilerini sözlerle değil, eylemleriyle gösteriyorlar. Bu yüzden de kadınlar kadar sık sık “seni seviyorum” demezler.

erkekler-hakkinda-gercekler-1

10. Her erkek onu düşünen ve iyiliğini isteyen bir kadın istiyor. Erkekler sadık ve onlara destek olan kadınlarla evleniyorlar. Eşlerinin yanlarında olmalarını isterler. Bir erkek her fırsatta onu inciten bir kadına kapanmaz. Buna dayanacak gücü yok. Benliği böyle bir şeyi hayatı boyunca kaldıramaz. Onun benliğini “besleyeceksiniz” diye kendinizi de yormayın.

  • Bir erkek mutlu edebildiği kadını sever. O halde sizi memnun ettiğinde bunu ona gösterin.
  • Erkeklerle farelerin genetik sturukturları tam aynıdır.
  • Amerika’da bir genetik araştırma üniversitesi erkekler ile fareler arasındaki genetik benzerliğin çok yakın olduğunu ileri sürmüştü.
  • Arada görülen farkların küçük şeyler olduğunu belirten uzmanlara göre bazı genleri insanlar isterse kullanır, isterse kullanmaz.
  • Genellikle insan yapısına yakın olan fareler üzerinde yapılan araştırmaların sonuçlarına daha çok erkeklere uygun nitelikler doğru çıkmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu