Dekorasyon

Oturma Odası Tasarımları

Oturma Odası Tasarımları

Sizin için birbirinden şık oturma odası tasarımları ve örnekleri bu konumuz da Kadınlive Kadın ekibi olarak paylaşmak istiyoruz. Oldukça şık tasarımlara sahip oturma odaları tasarlamak istiyorsanız size vereceğimiz oturma odası fikirleri doğrultusunda farklı tarzlarda dekorasyon stilleri yaratabilirsiniz.

oturma odası tasarım fikirleri 1

Oturma odası dekorasyon fikirlerinde bir araya getirdiğimiz yöresel, batı, modern tarzlar ve klasik tarzlardaki oturma odası dekorasyon fikirlerinin en güzel tasarımlarını bu konumuzda yer verdik. Oturma odaları, evimizin en önemli odaları arasında olduğunu hepimiz biliyoruz. Oturma odasında dekorasyonla harika efekte verirken aklımızda bulunması gereken önemli hususlar var. Eğer nedir bu önemli olan diye sorarsanız tabi ki oturma odasının kullanım kolaylığıdır.

oturma odası tasarım fikirleri 2

Oturma odaları evde en çok kullandığımız alanlardan biri olduğu için vaktimizin büyük bir bölümü bu odada geçiyor. Dolayısı ile oturma odaları şık tasarımlara sahip olduğu kadar, serin ve ferah bir kullanım kolaylığı olan odalardan olması gerekir. Oturma odanızı belirlerken dikkat edeceğiniz konular ise evinizin ışık gören odalarından birisi olması gereklidir. Çünkü oturma odası gün boyunca iç açıcı ve ferah görünüm rahatlığı vermelidir. Bu doğrultuda odanızın oldukça aydınlık olduğunu varsayarak oda tasarımınız içinde açık renkleri tercih edebilirsiniz.

oturma odası tasarım fikirleri 3

Modern tasarımlara sahip oturma odası örneklerini aşağıdaki galeride göreceksiniz. Oturma odaları en çok kullanılan odalardan olduğu içinde hemen kirlenebilir. Onun için bu odaların temizliği de kolay olmalıdır. Oturma odası mobilyaları seçerken temizliği kolay olan mobilyaları tercih edin.

oturma odası tasarım fikirleri 4

Oturma odanızda, aksesuar kullanımına güzel görüntü sergileyebilir fakat siz çabuk kırılabilen aksesuarlar yerine mobilya dekorunun öne çıkmasına özen gösterebilirsiniz. Aşağıdaki galeri görselleri arasında size ilham verebileceğini düşündüğüm şık tasarımlı oturma odalarına göz atabilirsiniz.

Oturma Odası Tasarım Fikirleri / GALERİ

oturma odası tasarım fikirleri 19

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu