Makyaj

Düzenli makyajın incelikleri

Düzenli makyajın incelikleri

Konu İçeriği

Kalıcı makyaj uygulanırken steril ve tek iğne kullanılarak mineral içeren renklerle cildin ikinci katına sürülür. Uygulanan makyaj tamamen bitkisel olup tüm deneme testlerinden geçmiş ve hiçbir zararı olmadığı kanıtlanmıştır.

Cilde uygulanacak olan düzenli makyaj uygulayan kişinin sabırlı olmasını gerektirir makyaj uygulanırken hijyen ön planda tutulmalıdır. Uygulamayı yapacak olan güzellik merkezi bütün hijyen uygulamalarını yapmış ve sertifika sahibi olmalıdır. Yanlış kararlar alıp yanlış yerleri tercih etmeyin.

Birçok firma tarafından yapılan kalıcı makyajı fiyat dolgunluğunu aldanmadan araştırarak tercihlerinizi ona göre yapın birçok insan düzenli makyaj ile dövmeyi aynı kefeye koyarlar. Fakat bu yanlıştır. Tek benzerlikleri acilde kalıcı olarak uygulanır. Düzenli makyaj kullanımı genelde kaşlara uygulanır.

duzenli-makyaj-2

Bu uygulama sayesinde hastalıktan kaşları dökülen veya kaşlarının yapısı çok seyrek olan bayanlar kendilerini daha iyi hisseder. Düzenli makyaj kaşlarda kullanıldığı kadar dudakta da tercih edilir. dudakların daha dolgun görünmesi için cerrahi işleme gerek yoktur. dudak büyütmek ya da küçültmek gibi işlemler dışında solmuş dudaklara da canlılık ve doğallık sağlar düzenli makyaj ciltteki lekeleri de kapatmaya uygundur. Düzenli makyajı tercih ettiğinizde dudak kalemine ya da ruhlara ihtiyaç duymayacaksınız.

duzenli-makyaj-3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu