Güzellik

Estetik Ferahlatıcı Gün İçin Altı İpuçları

Estetik Ferahlatıcı Gün İçin Altı İpuçları

Tüm günün parlayan sabahı yeni tefekkürü ile farklı bir görünüme sahip olmak isteyen her kadın canlı ve de güzellik istemektedir. Bunları sağlamak için ferahlatıcı ve günün zevkli kendini estetik bulmak için de 6 sabah ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kadınlive kadın ekibi olarak sizlere estetik ferahlatıcı için 6 farklı püf noktalarını derledik. Şimdi gelin hep birlikte bu sırlara bir göz atalım.

01. Ferahlatıcı bir banyo

Güne başlarken ferahlatıcı bir banyo ve sıcak su alarak güne başlamalısınız. Bu sayede tamamen güne pozitif enerjiyi beden gün boyunca son derece enerji dolu ve bu nedenle de sinir hücrelerini uyandırmak out damarlarınızı da etkinleştirerek çalışmasına yardımcı olur.

02. Banyo’dan sonra vücudunuzu nemlendirin

Banyodan sonra vücudunuza nemlendirici mutlaka kullanmalısınız. Yumuşacık cilde sahip olan kişi her zaman Konfor ve ferahlık hissini vermekte olup krem kullanarak sabah duş aldıktan sonra cilt gözeneklerinizi açmasını da yardımcı olabilirsiniz.

03. Gözler yorgun ve şişmiş

Gözleri sıkıştırır. Uykudan uyandığın zaman gözlerin çok atak yağma ve yorgunluk sonucunda şişmiş uzun bir sürede tema hayatı önlemek için mülteciler gibi soğuk kompres yapabilirsiniz. İçeceği veya çay ile cildi sıkıştırarak önce buzdolabında kan dolaşımını uyarmak ve bölgede kurtulmaktır.

04. Kaşları kaldırın

Kaşları kesilmiş aşırı tüyleri ve uçucu kaldırmak için açık ve nemli gözenekler ağrı olmadan daha kaldırarak banyodan sonra size de bunu tavsiye ediyoruz.

05. Krem bazı kullanabilirsiniz

Krem bazı kullanım harika özentisi olmadan yalnız renkli makyaj koymak için de önemli adımlardan bir tanesi sabah için 10 dakikada bir duş iyi bir nemlendirici krem taban koymanız böylece bir kez yüzeye cildinizin doğal yağlar ve diğer kremleri kullanmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

06. Koku ve sprey

Koku sprey bir güzel gün için ferahlatıcı bir koku kullanmanız ve bu kokunun kalıcı kokusuyla Kulak arkasına bilek veya yerel basınçları kullanmalısınız.

Bir gün ve bir piramit bir görünüm için sadece estetik ve uyku adına da günün tadını çıkarmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu