Dekorasyon

Evlerde Giyinme Odası Fikirleri

Giyinme odası dekorasyon fikirleri

Yeni yapılan modern lüks evlerin haricinde, birçok evde giyinme odası yok. Evlerde bulunması gereken önemli bir ihtiyaç olan giyinme odası fikirlerini bu konumuzda sizlere vereceğiz. Giydiğiniz, çıkarttığınız tüm kıyafetlerin sağ sola dağınık ve düzensiz bir şekilde atılabiliyor. Tamda bu konu hakkında biraz konuşalım istedik.

evlerde giyinme odaları 1

Yorucu ve stresli günlerde eve geldiğimiz de kullandığımız günlük yaşantımızdaki kıyafetleri, uyurken giydiğimiz pijamalar derken gün içerisinde giyip çıkardığımız kıyafetler, kirlenmemiş ve bir köşede tekrar giyilmek için bekliyor değil mi? Özellikle de iş hayatımız için giydiğimiz kıyafetler hep aynısı olmasın diye birkaç gün ara ile tekrardan değiştirerek giyiyoruz öyle değil mi?

evlerde giyinme odaları 2

Odamızda bulunan çeşit çeşit kıyafetler için askılık bile yetersiz geldiğinde nereye koyacağınız konusunda hiç bir fikriniz kalmaz. Kıyafetlerimiz kirli değil kirlilik içine atamayız, temiz değildir dolaba koyamayız. Birçok zamanda çok hızlı bir şekilde giyip çıkarmamız gereken kıyafetler odamızın bir köşesine koyarız.

evlerde giyinme odaları 3

Tüm bu sıkıntılarınıza çare olacak çözüm yolu ise evlerde bulunan giyinme odalarıdır. Evinizin, projesinde yeterli bir alan varsa küçük dahi olsa yatak odanızın yan kısmına giyinme odası yaptırmalısınız. Gardırop sığacak şekilde yapılan bir küçük giyinme odası bile sizi bu tür sorunlardan kurtaracaktır.

evlerde giyinme odaları 4

Bunun dışında alanınız yeterince ferah ise, içinde ayna, yeteri kadar askı ve raf bulunan giyinme odaları işinizi büyük ölçüde kolaylaştırırken odanızın da düzenli olmasına büyük katkı sağlayacaktır. Sizin için görsellerle derlediğimiz evlerde giyinme odası fikirlerine aşağıdaki galeriden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Evlerde Giyinme Odası Fikirleri / GALERİ

evlerde giyinme odaları 9

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu