Dekorasyon

Tepsi ile dekorasyon nasıl yapılır?

Tepsi ile ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Kadın demek her anlamda zarafet demektir, bu yüzden kadınların yaptığı her eylemde her cümlelerinde bir zarafet beklenir ve zaten barındırır da. Çünkü yaratılışı gereği kadınlar naiftir, zariftir. Hepimiz biliriz ki bayanlar için evleri çok önemlidir, zarafetlerini evlerinde de göstermek isterler. Hatta en çok orada göstermek isterler çünkü kadının duygularının, zevklerinin sergisi evleridir.

Bayanlar evlerinde zarafet sembolü olarak tepsi kullanmayı çok severler, haklıdırlar da çünkü ihtişamlı bir tepsi bir odayı doldurabilir, ve tüm bir odanın yükünü üstlenebilir.

tepsi-dekorasyonu

Günümüzde de kadınlar bunu çok tercih ettiğinden tepsilere olan rağbet çok fazla artmıştır. Güzel bir tepsi ile dekorasyonu her oda da uygulanabilir. Salonda, yatak odasında, banyoda yani hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz.

tepsi-dekorasyonu-1

Altın varaklı tepsiler, cam tepsiler, gümüş tepsiler, aynalı tepsiler, ve dantel desenli tepsiler olmak üzere daha sayamayacağımız pek çok eşit tepsi bulunmaktadır.

tepsi-dekorasyonu-2

Salonda genellikle sehpa ortalarında kullanılan şık tepsiler başka odalarda genellikle köşelerde dekoratif olarak kullanılır. Örneğin yatak odasında üzerinde bir içki ve güller barındırarak romantik bir köşe şeklinde kullanılabilir, oturma odalarında ise şık bir tepsi üzerine koku keseleri ve kolonyaları konularak bir dekorasyon aracı olarak kullanılabilir.

tepsi-dekorasyonu-3

Sizler de evinizde dekorasyonda farklılık istiyorsanız, Kadınlive kadın ekibi olarak derlediğimiz bu makaledeki göz alıcı tepsilerden yararlanabilirsiniz.

tepsi-dekorasyonu-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu