Dekorasyon

Muhteşem Ev Merdivenleri

Muhteşem ev merdivenleri

Herkesin bildiği gibi, film ya da masallarda gördüğü, duyduğu gösterişli ev içi merdivenler hepimizin hayalleri arasındadır. Geniş ve lüks merdivenlerden pamuk prensesler gibi ağır ağır inmekse hayallerin ötesinde bir sahne diyebilirim. Birde o evin balkonunda oturarak güzel bir manzara seyretmek ise insana oldukça huzur verir sizce de öyle değil mi?

Muhteşem ev merdiyenleri

Geçmişteki evlerin merdivenleri, insanda hayranlık uyandırıyor, modern tasarımları ile günümüze kadar gelen ihtişamlı evlerin merdivenleri, geniş bahçesi büyülü bir dünyada yaşamaya olanak sağlıyor.

Muhteşem ev merdiyenleri

Birçok insan abartman dairelerinde oturuyor, fakat zengin insanlar lüks dubleks ev yaptırıp bu tarzlarda merdivenleri evin içerisine koyduruyorlar. Bizde lüks yapılar için uygulanmış iç ev merdiven tasarımları inceleyerek böyle bir konu açmak istedik.

Muhteşem ev merdiyenleri

Günümüzde insanlar, şık tasarımlı merdiven tercihlerini daha az yer kapmasından yana kullanıyor. Modern tasarımlı merdivenlerin ölü alanlarına dolap yaptırarak oldukça kullanışlı hale getirebiliyorlar. Şık ve modern tasarımlı merdivenleri sizler için derlediğimiz görsellerde bulmanız mümkün.

Muhteşem ev merdiyenleri

Klasikleşmiş merdivenler, modern çizgilere sahip ev içi merdiven tasarımları ve daha farklı tasarımlardaki merdiven modellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Ev İçi Merdiven Modelleri / GALERİ

Muhteşem ev merdiyenleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu