Çanta Modelleri

Fiamma Çanta Modelleri Yeni Sezon Trendi

Fiamma çanta modelleri yeni sezon trendi

Fiamma çantalar, sezona çok hızlı bir şekilde giriş yaptı. Sezonun trendleri arasına giren fiamma çanta modellerini yakın bir zaman içerisinde sokak modasının hızla yükselen trendleri arasında göreceğiz. Bu çantalar her kadın tarafından tutku ile kullanılacağından hiç kuşkumuz yok. Salvatore Ferragamo tarafından tasarlanan ‘it-bag’i fiamma karşınızda.

Fiamma Çanta Modelleri Yeni Sezon Trendi

Moda dünyasının ilgi ile karşıladığı parçalar bir anda yükselen trend akımına kapılabilir yada bir anda yere çakılabilir. Bu moda akımları arasında hızlı bir şekilde tüketilen parçalar değil de daha çok klasikleşen ve kalıcı olan parçalar ikon olabiliyor. Moda dünyasına yön veren dünyaca ünlü markaların da bir adım önüne geçen çanta modelleri var ki, bu çantalara ‘it-bag’ unvanı kazandırıyor. Chanel markasının Classic Flap modeli, Hermes markasının Birkin modeli bunlar sadece birkaç tanesi.

Sezon trendleri fiamma çanta 1

Uzun yıllar boyunca her sezona damgasını vuracak çantalar sıklıkla karşımıza çıkmıyor. Bu sezon sıklıkla karşımıza çıkacak çanta modelleri ile karşı karşıyayız. Özgü çizgi ve tasarımları sofistike duruşu ile dünyaca ünlü moda evlerinden olan Salvatore Ferragamo çanta tasarımları uzun yıllar boyunca adından sıkça söz ettirecek Fiamma adını verdiği çantalar kadınları büyülüyor adeta.

Sezon trendleri fiamma çanta 2

Ferragamo modeli olan Gancio çanta modellerine benzeyen Fiamma, adını Salvatore Ferragamo en büyük kızının ismini vermiş. 1998 yılında hayata veda eden Fiamma Ferragamo, 70’li yıllarda markanın çanta modellerinin ismiydi. Fiamma ismini Ölümsüzleştirmek adına Salvatore Ferragamo markası çantanın ismini Fiamma koydu. Oldukça şık ve gösterişli olan çanta aynı zamanda fonksiyonel özelliği ile de dikkat çekiyor. Fiamma çantalar sonbahar kış sezonuna oldukça hızlı bir giriş yaptı.

Sezon trendleri fiamma çanta 3

Fiamma çantalar 5 farklı boyutta olup, bunlar arasında en dikkat çekici boyu ise mini modeller oldu. Çanta koleksiyonlarında klasik kol çantalarından tutun da omuz askılı çantalar ve el çantaları gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. Çantaların boyutları kadar kullanılan malzemelerde birçok farklı aksesuarlar yer alıyor. Çantalarda piton derisi, anakonda yılan derisi ve timsah gibi hayvanların derilerinden elde edilen çantalara tay tüyü ve swarovski taşları işleniyor. Fiamma çantaların çeşitliliği sonbahar kış sezonunda göz kamaştırıyor. Sezonun iddialı modelleri arasında olan bir diğer modelde kürklü modeller olduğunu söylemek mümkün. Oldukça şık ve gösterişli olan kürklü çantalarda sezonun iddialı modelleri arasında yerini alıyor.

Sezon trendleri fiamma çanta 4

Dünyaca ünlü olan isimler arasında Chiara Ferragni, Anna Dello Russo ve Miroslava Duma gibi isimlerin gözdesi olan Fiamma çantalar moda sevenlerin tutkusu haline geldi. Bu muhteşem tasarımlı çanta modelleri kullanılan malzemeye ve aksesuarlarına göre fiyatları 1.650 dolardan başlıyor 2.700 dolara kadar çıkabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu