Moda

En Moda Barok Siyah ve Altın Rengi Kıyafetler

En moda barok siyah ve altın rengi kıyafetler

Sezonun en moda trendleri arasında yerini alan süslü detayları ve abartılı giyim stilleri baroklar her bayanı kendine hayran bırakıyor. Barok stili, görkemli aksesuar ve kıyafetleri ile büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sizler için bir araya getirdiğimiz yükselen moda akımı olan barok trendini gelin hep birlikte inceleyelim.

En 'Moda' Barok Siyah ve Altın Rengi Kıyafetler

Sanat ve tarihin derinliklerinden gelen izleri üzerinde taşıyan, abartılı ve gösterişli işlemelerinin bulunduğu etkileyici ve büyüleyici görünmemizi sağlayan barok tarzı giyim stili, sayesinde modern görünmek elimizde! Büyük, oymalı, işlemeli ve karmaşık desenlerin yer aldığı pantolonlar, etekler ve yüksek topuklu ayakkabılar bir arada kombin yapıldığında göz alıcı ve muhteşem görünmeniz oldukça kolay.

Barok siyah ve altın rengi 1

Dramatik ve ultra lüks desenlerle harika görünümler elde etmek ise ince detaylar ve kombinler de saklı! Bu harika desen ve renklerle doğru giyim parçalarını kombinasyon yapmanız oldukça önemli bir husustur. Barok giyim stilinde siyah ve altın renkleri oldukça gösterişli, tamamlayıcı diğer giyim parçalarıyla oldukça sade ve düz renkleri tercih etmelisiniz.

Barok siyah ve altın rengi 2

Barok stilinin karmaşık görüntüsü yanı sıra ince ayrıntıları abartıya kaçan kıyafetlerini gündüzleri kullanmayı tercih etmeseniz de akşam çıkacağınız yemek davetine yada özel gecelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Barok siyah ve altın rengi 3

Eğer kıyafetlerinizde çok fazla abartı ve gösterişli desenleri seviyorsanız, o halde size küçük ama etkili bir önerimiz ise, kolye, bilezik ve el çantası gibi aksesuarlar kullanmanız olacaktır. Clutch çantalar sık sık gördüğümüz siyah ve altın renkleri ile çok cool bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dore tarzı bir kelepçe kolunuza takarak bileklik ve siyah kıyafetinizle oldukça çekici ve büyüleyici kombinler yakalamanız mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu