Kişisel Bakım

Ağız ve ayak kokusuna son!

Ağız ve ayak kokusuna son

Ağız ve ayak konusunu yok edecek, ağız bakım suyu olarak da mantara iyi gelen ve cildi yenileyerek ciltte oluşan siyah noktaları yok edebilecek ve üstelik ayakta, ağızda oluşabilecek mikroplara karşı etkili savaş verebilen bir tıraş losyonu geliştirilerek üretimine başlandı.

Gül ve Gül ürünleri araştırma merkezi olan Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Müdür olan Doçent Doktor Fatih Ali Canlı, konu hakkında bazı bilgiler paylaştı. Son sistemde üretilen yağlı gül suyundan daha farklı olarak geleneksel üretim yöntemleri ile yağlı gül suyu ürettiklerini bildirdi.

İçeriğinde yağ bulunan gül suyu son derece faydalı birçok özelliği de bir arada barındırıyor. Antimikrobiyal etkisi ile ürettikleri gül suyunun etkilerini dile getiren Canlı, geleneksel olarak ürettikleri yağlı gül suyunu satışa sunduklarını bildiriyor. Mucizevi gül suyunun faydaları ise bademcik ve diş eti gibi hastalıklara da son derece iyi geldiğini söyleyen Canlı, bakteri ve mantar gibi rahatsızlıklara da son derece güçlü bir etkiye sahip olduğunu bildirdi.

Patent başvurusunda da bulundular mucizevi bir bitki olan gül canlı çok geniş kullanım alanı olduğuna dikkat çekildi. Güler yağlı gül suyunun 3 yeni ürün de daha geliştirildiğini anlattı.

Ayak bakım suyu mantara ayak kokusuna da iyi geldiği söylenen deneme safhasında iken bile mantarlara iyi geldi denemelerle kanıtlanmıştır. Selçuklular Osmanlılar yağlı Gül suyunu Bademcik ülsere iyi geldiğine dair bilgiler de mevcuttur. Ağız bakım suyu geliştirilmiş olup diş eti hastalıklarına da bademciye de iyi geldiğini görüyoruz diye bildirdi. Yurdumuzda ise midenize de son derece faydalı olmaktadır.

Yüzde yüz Doğal olan piyasadaki gargaralar lan karşılaştırılması gerektiğinde vurgulanan iki yıldır kullanan kişilerden şikayet gelmedi. Son derece iyi geri dönüşler olduğunu da bildirdi. Türkiye ve dünya çapında kullanan kullanılan alanların genişlemesini istiyoruz diyerek de sözlerine devam etti.

ayaklardaki_kemik_cikintisina_dikkat-1

Mikropları Kıran Cildi Gençleştiren Tıraş Losyonu

Antimikrobiyal etkisi bulunan yağlı Gülsuyu antifungal etkisini de bünyesinde bulunduruyor. Cildinizde sürdüğünüzde mutluluk hormonlarını salgılayan yağlı Gülsuyu tıraş sonrası da cildin rahatlatarak yenileyen tıraş losyonu olduğunu bildirdi.

Siyah noktalara da iyi gelen yağlı Gülsuyu insanı mutluluk eden hormonu da salgılamaya yardımcı oluyor mikropları kırarak yağlı Gülsuyu cildin gençleşmesi ne de yardımcı oluyor.

Osmanlı döneminden günümüze kadar Gül ve Gül ürünlerinin son derece faydalı olduğunu bildiren canlı 200 300 sene geriye gidilerek atalarının kaybolan mirasını tekrar canlandırmak için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdiklerini bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu