Saç Modelleri

Gelin saçı trend modelleri 2015

Gelin saç modelleri uzun, kısa, taçlı, kıvırcık veya topuz modellerini sizler için bu yazımızda en trend gelin saçı modellerini sizler için seçtik. Değişik tarz ve stil gelin saçı modellerini 2015 trendleri arasında olan gelin saçı modellerini yazımızın sonunda hazırladığımız görsellerden inceleyebilirsiniz…

Gelin olmak genç kızların en büyük hayalleri arasında olup ve hayatı boyunca bir kere yaşayacakları günü çok güzel ve peri prensesleri gibi geçirmek isterler. O güne hazırlıklar çok önceden başlar. gelinlik seçimi, gelin ayakkabısı, gelin taçları, gelin çiçekleri seçimi gibi o güne hazırlıklar başlamıştır.

Gelin saç modellerini seçerken dikkatli olmanız gereken en önemli hususlardan biriside gelinlik modelleridir. Gelinlik modeliniz hareketli, gelinlikse saç modelinizi basık ve küçük saç modeli seçtiğinizde yüzünüz küçülecek ve bu sizi çok kötü gösterecektir. Bunun tam tersini de aynı etkiyi yaratabilir. Çok dar bir gelinlik seçimi yapmış iseniz büyük, kocaman bir şekilde gelin saçı yaptırmanız yahut kabarık gelin saç modeli yaptırmanız, alt kısmınızı daha küçük ve üst tarafınızı büyük gösterecektir.

Gelin saç modellerini düğün haftasına 1 hafta kala mutlaka provasını yaparak karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Yaptığınız provalarda gelinliğinizin modeline ve duvak modelinizin şekline göre kullanılacak aksesuar ve damatla gelinin boy ortası çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir. Ama bu konuda en dikkat edilmesi gerekli husus gelinin yüz şekli. Gelinin saç modeli isteği ve gelinlik modeli hakkında tartışılmalıdır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ; Gelinler için 2015 taç modelleri

Sizler için en güzel gelin saçları modellerini seçtik ve sizlere sunuyoruz. 2015 gelin saçı modelleri ilham ve fikir kaynağı olabilir. Bu modelleri inceleyip düşüncelerinizi değiştirebilir, Umarım sizlerde 2015 gelin saçı modellerini beğenirsiniz.

Gelin saçı trend modelleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımızda sizlere Renkli kaşlar yeni moda trendi hakkında bilgiler vermiştik bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu