Saç Renkleri

Yaz trendi 2015 saç renkleri

Saç renklerinde yaz ayları gelince kadınlar da kendilerini yaza göre güncelleme arzusu başlıyor. Kadınlar her yeni yılda olduğu gibi saç rengini ve saç modellerini değiştirmek istiyorlar. Sizler için kadınlive kadın ekibi olarak 2015 yaz trendi olan saç renkleri paylaşmak istedik. Kendi ten renginize en uygun 2015 yaz trendi saç renklerini arasından bir tanesini seçip uygulayabilirsiniz.

Acaba hangi saç rengini seçmeliyim gibi düşüncelere kapıldığınız zamanlar hiç de yersiz değildir. Çünkü kadınların güzelliği ve çekiciliğini ortaya çıkaran unsur saç renkleri ve modelleridir. 2015 yaz saç renkleri modasında oldukça zengin ve çekici renkler mevcut. Ayrıca saçlarla bütünleşen gölgeler ve vurgulamalar daha da etkili saç stilleri göz alıcı oluyor. Bu tonlardaki renkleri sarışın bayanlar, esmer bayanlar ve kızıl saçlı her kadına mükemmel seçenekler sunuyor.

Kırmızı saç renkleri, bakır saç renkleri, kızıl gölgeli saç renkleri her kadını çekici ve güzel kılan 2015 yaz trendi saç renkleri arasında bulunuyor.

Dünya ünlü yıldızların saç renkleri arasında olan bakır ve kızıl karışımı saç renkleridir. Bu renk tonunun bir çok rengi mevcut. Bu rengin içerisine atılan küçük ama etkili bakır kırmızı gölgeler 2015 yılında çok popüler renkler arasında. Kadınsı bir görünüm elde etmek isteyen için kesinlikle bakır ve kızıl saç renklerini dikkatte almalarını öneriyoruz. Bu saç rengi özellikle beyaz ve buğday tenli kadınlar da çok zarif ve şık kadınsı bir görünüm veriyor. Bu çekici saç rengini ünlü yıldızlar beğenerek kullandıkları saç stilleridir. Holywood’un ünlü yıldızlarından Emma Stone bakır kızıl saç rengi ile yüzünü ortaya çıkarıyor ve gözlerinin güzelliğine dikkat çekiyor Emma Stone bakır kızıl renkli ve dalgalı  saç modeli ile ilham alabileceğiniz ünlü yıldızlardan birisi. Julia Roberts 2015 yaz trendi olan kırmızı kestane saç rengi onu feminen bir görünüme bularken kırmızı kestane saç rengi yüz hatlarına verdiği parlaklık dikkat çekiyor. Saçlarını kırmızı kestane’ye boyamak isteyenler Julia Roberts ünlü yıldızdan ilham alabilirler.

Parlak koyu, çikolata kahve saç renkleri

Yaz aylarında özellikle esmer kadınlar saç ve makyaj renklerinde parlak bir görünüm elde edebilmek için koyu saç renklerine tercih veriyorlar. 2015 yaz saç renklerinde kahve saç renkleri, koyu çikolata kahve saç rengi, koyu kestane saç rengi 2015 esmerler için saç rengi trendleri arasında. Esmerlere yaz sezonunda koyu çikolata saç rengini öneriyoruz.

Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir ; Küllü saç rengi nasıl yapılır?

Karamel sarı saç rengi

Karamel sarı saç renk ve modellerine 2015 yazında büyük ilgisi var. Yıldızlar karamel sarı renklerine tercih veriyorlar. Yaz trendi saç renklerinde buğday ve beyaz tenli bayanlara karamel sarı saç rengi tonlarını tavsiye ediyoruz. Karamel sarı trendi sizlere baharın ılık nefesini hissettirirken kadınsı ve çekici görünmeyi seven hanımlar için iyi bir seçim olur. Gölge yahut röfle yaptırmadan karamel sarının etkisinden yararlanabilirsiniz. Karamel sarı saç rengine uygun saç kesimi yaptırmayı düşünüyorsanız. Karamel saç renkleri için şık ve doğal bir görünüm veren katlı kesimler yaptırabilirsiniz. Ayrıca orta uzunlukta kesilmiş saç modellerini önerebiliriz. Bu şekilde tarz ve stil sahibi saç görünümü elde edebilirsiniz. Ten rengi soluk bayanlar için karamel sarı saç rengi yüzlerine parlaklık, canlılık getirerek gözlerini ön plana çıkarır.

Sizler için 2015 yaz trendleri arasında olan saç renkleri ve modellerinin görsellerini hazırladık. Galerimizdeki inceleyeceğiniz saç rengi ve modelleri sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Yaz trendi saç renklerini görmek için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımızda sizlere Kısa 2015 gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu