Kadinlive.com

2018-2019 Yaz Trendleri: Püsküllü Elbise Modelleri ve Kombinleri


Yaz Trendleri: Püsküllü Elbise Modelleri ve Kombinleri

Bu sezonun belirgin detaylarından biri de püsküllü elbise trendleri. Kıyafetlere hareket katan püskül çeşitli biçimlerde, gece elbiselerinden tutun, günlük giyim parçalarında, aksesuarlarda ve her yerdedir.

Ancak püsküllü elbise kombinleri yaparken dikkatli olmak lazım. Çünkü, düzgün ve yerinde kullanılmadığında akıllıca olmak yerine aksine ortaya yorucu, karışık görüntü çıkabilir.


Günlük giyim parçalarında püskül detayı giyiminize hareket katacak. Parlak olmayan renklerde püsküllü çanta, basit pantolon, şort veya etek ile kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca tercihiniz püskül ayrıntılı etek ise üst kıyafetlerinizi daha düz ve sade olmasına dikkat edin.

Hem uzun, hem de kısa gece elbiselerinde elbette, püskül detayları çok ilginç görünür. Ancak püsküllü elbise modelleri tercih ederken, 1920’lerden çıkmış gibi görünmemek için diğer giyim parçalarının modern olmasına dikkat etmek lazım. Bu püsküllü elbise deri kıyafetlerde püskül detayı çok iddialı görünüm yaratıyor.

Ayrıca püskül detayı cowgirl, bohem ve hippi stillerinin ayrılmaz parçası olarak kabul edilir ve bu tarzları sevenler yaz aylarında stillerinden el çekmeden şık görünebilirler. Püskül detayını elbiseleriniz de kullanmaktan çekiniyorsanız aksesuarlarda, çanta ve ayakkabılarda, şallarda tercih edebilirsiniz.

Kadınlive Kadın Ekibi olarak sizler için bir dizi püsküllü elbise modelleri ve kombinleri sunuyoruz. Kombinleri incelemek için foto galeri resimlerin üzerine tıklayıp inceleye bilirsiniz. Ayrıca bu trend hakkındaki düşüncelerinizi bizler ile yorum kısmından paylaşmayı da unutmayın. :) Sevgi ile kalın…

2018-2019 Püsküllü Elbise Modelleri ve Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git