Güzellik

Glitter Tears Trendi Instagramı Sallıyor

Glitter Tears Trendi Instagramı Sallıyor

Glitter tears son dönemlerde oldukça yaygın biçimde kullanılan makyaj türleri arasında yer almaktadır. Glitter tears trendinin ne olduğuna bakıldığında bunun ışıltılı gözyaşı şeklinde makyaj olduğu görülmektedir. Görünüş olarak gözlere ayrı bir hava katan bu makyajı yapmak oldukça kolaydır. Fakat bu makyajı temizlemek biraz daha emek isteyen bir durum olarak görülmektedir.

Glitter tears trendini yakalamak için öncelikle bu makyaj ile ilgili püf noktaları öğrenmek gerekmektedir. Bilinmesi gereken ilk önemli nokta ışıltılı gözyaşı makyajının belli belirsiz biçimde yapılması gerektiğidir. Bu sayede hem göz alıcı hem de başarılı bir makyaj elde edilmekte, hoş bir göz görünümüne sahip olunmaktadır.

Glitter Tears

Glitter Tears Makyaj Trendi

Glitter tears makyaj instagram üzerinde hızla yayılan makyaj türü içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla insanların bu makyaja olan ilgisi yoğun olduğundan dolayı glitter ters makyajının nasıl yapıldığı da merak konusu olmaktadır.

Glitter tears makyaj trendine genellikle temel amaç dramatik bir görünüm elde etmektedir. Bu da göz alıcı makyaj sayesinde yapılmaktadır. Bunun için birbirinden farklı ya da aynı renklerde simler kullanılarak gözyaşı havası ortaya çıkarılmaktadır. Bu makyaj ile birlikte gözler daha ön plana çıkmaktadır.

İnstagram trendi glitter tears makyajı ile gözler ön planda olurken dudaklarda ise daha doğal tonlarda rujlar tercih edilmektedir. Bu sayede göz makyajı belirgin hale getirilerek geri kalan bölümlerde doğal bir görüntü sağlanmaktadır.

Glitter Tears Makyajı İle Işıltılı Gözler

Glitter tears yani ışıltılı gözyaşı makyajında gözler belirgin hale getirilmekte ve bu simler yardımı ile yapılmaktadır.

Işıltılı gözyaşı makyajını belirgin hale getirmek için genel olarak simler kullanılmaktadır fakat bunun için alternatif fikirler de yer almaktadır. Örneğin sim yerine ışıltılı eyeliner ya da göz farları tercih etmek de glitter tears makyajına sahip olmayı kolaylaştırmaktadır.

İnstagram üzerindeki makyaj trendlerine bakıldığında bunlar içerisinde son dönemlerde daha yaygın hale gelen glitter tears makyajı yer almaktadır. Bu makyaj ile birlikte gözlerinin güzelliğine güzellik katmak isteyen bayanlar daha hoş ve göz alıcı bir görünüme kavuşmaktadırlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu