Kombinler

Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Kombinleri 2018-2019

Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Kombinleri

İlkbahar-yaz trendleri arasında olan çiçek desenli elbiseler, 2018-2019 yıllarında da güncel. Orjinal ifade kullanmak gerekirse “floral print” dediğimiz bu print gül veya çiçek deseni. Yani çiçek desenli elbiseler bu yaz giyim kombinlerimizde çiçek desenlerini kullanabiliriz. Bu çiçek desenli elbise modelleri ile asil bahar kızı olacaksınız :)

floral print elbise kombinleri 1

İlkbahar-yaz modasında farklı stillerde çiçek desenli elbise kombinleri size son derece elegant bir görünüm kazandırırken, güzelliğinizin de ön plana çıkmasına yardımcı olur. Ama floral print yani baskılı elbise trendi hem de önümüzdeki yaz için günceldir. Markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarına baktığımızda bu trendden çok kullanıldığını rahatlıkla görürüz.

floral print elbise kombinleri 2

Alberta Ferretti markası kendi koleksiyonunda bu elbise modellerini çok ince ve zevkli tasarlamıştır. Dolce&Gabbana da çiçek desenli elbiseleri tanımlamada daha kabarık şekilde ortaya çıkıyor. Moda’da 3D efekti muhtemelen buna derler.

floral print elbise kombinleri 3

İlkbahar-yaz trendlerinden olan çiçek desenli elbise kombinleri yaparken çok dikkatli olunmalıdır. Öyle ki, eğer bu trendi doğru yansıtmak istiyorsak bu sadece bir elbise de kullanılmalıdır. Ayrıca bu trendi çantamıza, pantolonlara, gömlek veya herhangi saç aksesuarımız da kullanabiliriz. Şu anda yaz mevsimi olduğu için istenilen basit günlük kıyafetlerin üzerine “floral print” yani çiçek baskılı ceket alabilirsiniz. Sadece renklerin sentezine fikir verin.

floral print elbise kombinleri 5

“Floral print” çiçek baskılı pantolonları giyinirken üst kıyafetlerinizin basit olmasına dikkat edin. Çünkü üzerinizde göze çarpan sadece bir detay olsun. Bu sizi daha zevkli gösterecektir. Ayrıca tercihiniz pantolonlar olabilir. Son zamanların yeni trendi olan çelenk saç aksesuarlarının da kullanarak daha akıllıca görünebilirsiniz. Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri için aşağıdaki galeri görsellerine göz atın…

floral print elbise kombinleri 11

İlkbahar Yaz Modası: Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu