Güzellik

Hollywood’un Masum Yüzlü Latin Güzeli

Selena Gomez güzellik sırları

Disney’in çocuk yıldızı olarak tanınan Selena Gomez şimdilerde Hollywood‘un en çekici yıldızlarından biridir. Her katıldığı davette ki muhteşem ve zarif elbiseleri, konserlerinde yaptırdığı saç modelleri ve özel yaşamı ile her daim göz önünde yer alan Selena Gomez, var olan güzelliği ile de herkesin dilinde dolaşmaktadır. Jennifer Lopez sonrası Hollywood’da “Latin güzeli” belirlenen Gomez’in güzellik sırlarıKadinlive.com açığa çıkarttı.

Selena Gomez, her ne kadar moda dünyasında yer edinmiş ünlü makyözler ve saç stilistleri ile çalışma gösterse de kendi özel hayatında da bir stili bulunmaktadır.

selena-gomez-guzellik-3

Geçmiş dönemlerde yer alan kusurlarını düzeltmek için İnternet vb. objelerden eski resimlerini incelemektedir. Bazı durumlarda da kendini ne hale getirdiğine inanamadığını söyleyerek pişmanlıklarını dile getiriyor. Bunlardan birisi de “Teen Vouge Young Hollywood” gecesine özel saçlarına yaptığı mavi gölgelerdir.

Her ünlü gibi Selena Gomez‘de cilt bakımına özen göstermekte ve haftada en az 4-5 kez hamama giderek Clarisonic cihazı ile derisini temizletmektedir.

selena-gomez-guzellik-1

Yaydığı tebessümler ile herkesin hafızasında yer edinen Selena Gomez, göz çevresinde ve elmacık kemiklerinde belirleyici ürünler kullanmaktadır. Bu da yüzünün daha çekici bir hal almasını sağlamaktadır. Gece yatmadan önce göz torbalarını gidermek için buna uygun kremler kullanmaktadır.

Ünlü sanatçının en çok kullandığı makyaj ürünlerinden biriside Victorias Secret‘in Ekran Sinyal Düdüğü adını verdiği parıltılı göz gölgeleridir. Gözleri için siyah tonunu kullanarak gözlerine hafif ışıltı vermesini sağlamaktadır.

selena-gomez-guzellik-2

Selena Gomez‘in etkileyici ve güzel bakışlarının ardında kaynak kirpikler yatmaktadır. Bu da şarkıcının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Selena Gomez, her Latin güzeli gibi parlak ve gür saçlara sahiptir. Fakat ünlü şarkıcının yaptığı açıklamaya göre Gomez saçlarında kaynak barındırdığını itiraf etmektedir. Çünkü uzun saçlar gösteri esnasında çok işine yaramaktadır.

selena-gomez-guzellik-4

Selana Gomez, uzun saçlar içinde kendini çok güzel hissettiğini belirterek saç tellerine kaynak yaptırdığını ve özel taraklar ile saçlarını taradığını söylemiştir. Fakat son zamanlarda doğallığa önem verdiğini belirtmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu