Dekorasyon

İlginç Yatak Ucu Dekorasyon Önerileri

İlginç Yatak Ucu Dekorasyon Önerileri

Yatak odasında genellikle başucumuza koyduğumuz iki komodin ve üzerinde yer alan iki başucu lambası ile yetinmekteyiz. Aslında yatak başucumuzu hem daha kullanışlı hem de daha şık hale getirebiliriz.

yatak ucu dekorasyonu 1

Yatak Odanızdaki Köşeniz

Yatağınızın yakınına bir berjer veya sallanan sandalye koyabilir ve burada kitabınızı okuyup, bilgisayarınızda çalışabilirsiniz. Bu koltuğun üzerine koyacağınız bir battaniye ile hem dekoratif bir görüntü oluşturabilir hem de kullanışlı bir yer oluşturmuş olursunuz. Hatta bunun için kem koltuk hem kanepe olabilen modeller çok kullanışlı olacaktır. İsterseniz de antika görünümlü yatak odası pufu kullanarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Odanız küçükse sandıklı puf tercih ederek depolama alanı da elde edebilirsiniz.

yatak ucu dekorasyonu 2

Başucu Aksesuarları

Yatak başucunuzda klasik komodin yerine daha büyük bir sehpa veya masa kullanabilirsiniz. Böylece rahatça yatağınızda çalışabilir, sabah kahvaltısı için bu masayı kullanabilirsiniz. Yatmadan önce okuduğunuz kitabınızı bu masaya koyabilirsiniz.

yatak ucu dekorasyonu 3

Yatak ucu dekorasyonu için aydınlatma ve tablolar da çok önem arz etmektedir. Dekoratif tablolar sayesinde şık bir görünüm oluşturabilir, aydınlatma aksesuarları ile bu havayı güçlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu