Güzellik

New York Moda Bahar Güzellik Trendleri

Moda ve bahar güzellik trendleri

Konu İçeriği

Modayı yakından takip eden Kadınlive sizler için araştırdı. Saç makyaj tasarım her şeyiyle bütünlük sağlanan harika bir görünümle gözlere hitap eden trendleri sizler için paylaşıyoruz.

Özellikle makyajda trend olan detaylar göz kapaklarını canlı ve belirgin bir hale getirmekten geçiyor. Güçlü renkler harika görünüme kavuşmanızı sağlıyor belirgin göz kapaklarıyla sizlerde daha trend bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Size doğal bir güzelliğe kavuşmak istiyorsanız mutlaka martılardan uzak durmalısınız. Sade ve soft bir makyajla oldukça harika görünebilirsiniz.

New-York-guzellik-moda-1

Özellikle ruhlarınız da ve göz makyajlarınız ve koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Gölgeleme teknikleriyle son derece hoş ve güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

New-York-guzellik-moda-2

Tırnaklarda doğal görünümlü cilalar tercih edilen moda haftasında birbirine uyumlu ruj oje renkleri de ön plana çıkmakta özellikle boncuklar ve zincirler bulunan tırnak süslemelerinde Lady Gaga havası göz önüne sermektedir.

New-York-guzellik-moda-3

Saçlarını İsterse uzun isterse kısa olsun fark etmemekle at kuyruğu modeli en popüler görünümü yakalamak isteyen herkesin tercihi arasında bulunmaktadır. Metalik aksesuarlar ve sade modern görünümlü saçlarla son derece olmak mümkün.

New-York-guzellik-moda-4

Cilde uygulanan parlak ve ilginç detaylı süsler de birçok konuda farklılık yaratmak isteyen herkesin bir çıkış yolu olacaktır. Özellikle kaşlara uygulanan yıldız yapıştırmaları ve de gümüş halkalar doksanlarda trend olan görünümü yavaş yavaş gir getirmektedir.

New-York-guzellik-moda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu