Kadinlive.com

İlkbahar Yaz Modası: Beyaz Jeans (Kot) Şort Kombinleri


Beyaz Jeans (Kot) Şort Kombinleri

İlkbahar-yaz aylarında en trend parçalarından birisi de jeans kot şortlar. Beyaz kot şortlar moda olmaktan daha çok, bazı bayanlar için artık klasik giyim parçalarından birine dönüşmüştür. Yaz sezonunda çılgın jeans kot şort kombinleri modasında beyaz şortlar daha popülerdir.

Bronzlaşmış ten rengine sahip bayanlara açık renkli jeans kot şort modelleri, daha çok yakışıyor, hemde sizi daha çok tarz görünmenize yardımcı oluyor.


Ayrıca dantel veya kumaş gibi malzemelerden üretilen beyaz şortlarında kendine has bir yeri var elbette. Kumaş malzemelerden dikilen şortları ceketlerle eşleştirerek akıllıca kombinler elde etmek mümkündür.

Beyaz yırtık kot şortları, zincir detaylı aksesuar parçaları ile süsleyerek elegant bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ve yazın vazgeçilmez parçaları olan jeans gömleklerle kombin yapmanız sizi şık gösterecektir.

Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için bir dizi beyaz kot şort modelleri ve kombinleri hakkında görseller derledik. Bu kombinler sizlere fikir ve ilham verici olabilir.

Beyaz Kot Şortlar / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git