Kombinler

2022 İlkbahar Yaz Modası: Beyaz Jeans (Kot) Şort Kombinleri

2022 Beyaz Jeans (Kot) Şort Kombinleri

2022 Beyaz Jeans (Kot) Şort Kombinleri

İlkbahar-yaz aylarında en trend parçalarından birisi de jeans kot şortlar. Beyaz kot şortlar moda olmaktan daha çok, bazı bayanlar için artık klasik giyim parçalarından birine dönüşmüştür. Yaz sezonunda çılgın jeans kot şort kombinleri modasında beyaz şortlar daha popülerdir.

beyaz kot şortlar 1

Bronzlaşmış ten rengine sahip bayanlara açık renkli jeans kot şort modelleri, daha çok yakışıyor, hemde sizi daha çok tarz görünmenize yardımcı oluyor.

beyaz kot şortlar 2

Ayrıca dantel veya kumaş gibi malzemelerden üretilen beyaz şortlarında kendine has bir yeri var elbette. Kumaş malzemelerden dikilen şortları ceketlerle eşleştirerek akıllıca kombinler elde etmek mümkündür.

beyaz kot şortlar 4

Beyaz yırtık kot şortları, zincir detaylı aksesuar parçaları ile süsleyerek elegant bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ve yazın vazgeçilmez parçaları olan jeans gömleklerle kombin yapmanız sizi şık gösterecektir.

beyaz kot şortlar 5

Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için bir dizi beyaz kot şort modelleri ve kombinleri hakkında görseller derledik. Bu kombinler sizlere fikir ve ilham verici olabilir.

beyaz kot şortlar 7

Beyaz Kot Şortlar / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu