Güzellik

Kaşlarınızı kalınlaşdıracak 5 araç

Kadınlive kadın ekibi olarak siz değerli kadınlara kaşlarınızı doğal yollarla nasıl kalınlaştıracağınız hakkında 5 yolunu anlatacağız umarız işinize yarayacaktır.

Kalın kaş trendi: Son yıllarda yaygınlaşan kalın kaş trendi bir türlü bitmek bilmiyor. Eskiden kalın kaşlı kadınlar bakımsız sayılırken şimdi ise en doğal güzelliğe sahip onlar görülüyor. İnce kaşlı kadınlar da bu moda ayak uydurmak için bir çok yöntemi denemeden geçirir. Dövme trendi geçti, ancak makyaj ile kaşları kalın göstermek yöntemi halen devam etmektedir. Ancak kaşı makyajla kalınlaştırmak da bir yere kadardır. En iyisi doğal yönelimi ve kaşlarınızı doğal yolla gürleştirmeyi deneyin.

kaş-kalınlaştırma-1

Sarımsak: Belki de sizi rahatsız edecek, ama evde rahatlıkla deneyeceğimiz bir yöntemdir ve emin olun ki, en etkili yöntemi sarımsakla elde edebilirsiniz. Saç restorasyonunda birçok insanın tercihi olan sarımsak kaşlarınız için de aynı görevi yerine getirecektir. Ucunu kestiğiniz sarımsağı her gün bir kez kaşlarınızı çekin ve yakında farkı göreceksiniz.

Vazelin: Bugüne kadar kozmetik araç olarak sıkça kullanılan vazelin kaşlarınızın gürleşmesin de ideal bir araçtır. Küçük bir fırça yardımıyla her gün vazelinle kaşlarınızı bir kez tarayın ve çok geçmez değişikliği kendi gözlerinizle görürsünüz.

kaş-kalınlaştırma-2

Soğan: Sarımsak gibi soğanın da kokusu hoş olmayan, ama içinde bulunan kükürt kaşlarınız için vazgeçilmez bir nimettir. Soğanı da evde rahatlıkla kaşlarınızı çekebilirsiniz. Pamuğu soğan suyunda ıslatıp kaşlarınızı çekin ve birkaç saat tutun.

Hint yağı: Hint yağı eczanelerden, kozmetik mağazalarında çok kolay elde edebileceğiniz bir üründür. Kaşlarınızı güçlendirecek olan hint yağı ile her gün kaşlarınızı masaj yapın ve onu en az yarım saat kaşlarınızı beklettikten, sonra yıkayın.

Aloye vera suyu: Kaşlarınızı gürleştirip çoğaltacağı gibi aynı zamanda parlak görünmesini sağlayacak aloe vera suyu kaşlarınız için çok güzel bulgudur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu