Makyaj

Dudak boyası renginiz ile karakter analizi

Dudak boyası renginiz ile karakter analizi

Her geçen gün insanların üzerinde gördüğümüz renkler elbette ki onlardan birer parçadır ve izler taşır. Mesela her daim koyu renk giymeyi tercih eden birinden için çok da maceraperest biri olduğunu söyleyemeyiz.

Peki insanların giydiği kıyafetleri sadece açık veya kapalı renk olarak ayırmak doğru mudur? Aslen her rengi kendine has bir karakteri ve görenin üzerinde bıraktığı etkileri vardır. Buna en güzel örnek olarak da bayanların her gün yeniden seçtikleri dudak boyası ile başlayalım.

Kırmızı ruj rengi

Hiç şüphe etmeden söyleyebiliriz ki erkeklerin dikkatini çekmeyi seven ve ilgi seven bayanlar kırmızı ruj rengini en çok tercih edenlerdir. Olgun kadınlardır, kendilerini beğenirler öz güvenleri yüksektir ve zengin erkek severler.

kırmızı-dudaklı-ruj-analiz

Pembe ruj rengi

Genelde daha çok rahatlığına düşkün kadınlar ruj için pembe renk tercih ederler. Güzel ve rahat hayat tarzı onlar için en iyisidir. Mesela sivri topuklu ayakkabılar yerine sevimli babetler giyerler ve yanlarında hep pembe renkli dudak boyası taşırlar. Bu bayanlar dostlarına çok sadıktırlar. Bütün erkeklerin yalancı olduğuna inanaır onarla güvenmezler. Genelde çekici erkekleri severler.

pembe-dudaklı-ruj-analiz

Turuncu ruj rengi

Eğlenmeyi severler. Sosyal mevzulara ilgileri yüksektir. Müzik onlar için olmazsa olmazdır. Bilgisayarlarının hafızasının büyük bir kısmı film ile doludur. En çok satan kitapları değil onlara bir şeyler katacak olanları seçerler. Zeki ve esprili tipler onlara göredir.

turuncu-dudaklı-ruj-analiz

Mor ruj rengi

Bu ruj bize beyaz hanımları hatırlatır. Onlar çok duygusaldırlar. Bazen sert karakterlerde karşımıza çıkabilirler, belki değil evet ya da hayırdır onlar için. Aklı başı yerinde olgun tipleri severler.

mor-dudaklı-ruj-analiz

Mat ruj rengi

Bu renkleri genelde basit hanımlar tercih ederler. Gözlerini ön plana çıkarmak isteyen hanımlar dudaklarını sönük bırakmak için bu renk tonlarını tercih edebilirler. Keskin bakışlıdırlar ve çekici erkekler onlar için idealdir.

mat-dudaklı-ruj-analiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu