Makyaj

Keira Knightley Ünlü Aktrisin Makyaj Sırları!

Keira Knightley Makyaj Sırları

İngiliz oyuncu Keira Knightley, başarılı oyunculuğu kadar güzelliği ve zarifliği ile dikkat çekiyor. Makyajsız hali de en az makyajlı hali kadar çekici ve çok güzel olan ünlü yıldızın makyaj sırlarını sizin için ele aldık.

Makyajla gözlerini belirginleştiren ve ortaya çıkaran Keira Knightley‘in uyguladığı makyaj oldukça basit ve etkileyici. Bu makyajı uygulamak için oldukça basit adımlarla siz de çekiciliğinizi öne çıkarabilirsiniz.

Keira Knightley Ünlü Aktrisin Makyaj Sırları!

Adım Adım Keira Knightley Makyajı

  1. İyi bir makyaj için öncelikle cildinizi pürüzsüz bir hale getiriyorsunuz. Rutin olarak hangi cilt bakımını tercih ediyorsanız, onu yapıp, natürel bir cilt rengi ve pürüzsüz bir doku oluşturuyorsunuz.
  2. Kaşlarınızı daha çok belirgin bir hale getirmek için, kaş kitlerinden destek alarak belirgin hale getirebilirsiniz.
  3. Göz makyajı için kullanacağınız far’ın açık ve koyu kahve tonlarında olması gerekir. Öncelikle baz olarak tercih edeceğiniz ren rengindeki farı uygulayarak tüm göz kapağınıza sürün. Gözünüzün altına da açık kahverengi olanı uygulayın.
  4. Göz kapağınıza koyu kahverengi tonlarında olan farı sürerek, kaş kemiklerine ten rengi olanı sürerek, doğal bir görünüm oluşturun.
  5. Dudaklarınız için nüde bir ruj tercih ederek makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Keira Knightley Makyaj Sırları

Doğal Makyaj Tercih Ediyor

Daha yeni anne olan ve bebekler hakkında bir şey bilmediğini söyleyen ünlü oyuncu, günlük hayatında rahat ve salaş tarzıyla dikkat çekiyor.

Makyajsızken de oldukça hoş görünen Knightley, günlük hayatta nemlendiricisini sürerek, BB krem kullanmayı tercih ettiğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ünlü aktris Keira Knightley’in büyüleyici makyajından sonra gözlerimizi diğer ünlülere çevirip birde onların makyaj stillerine bakmaya ne dersin? Madonna’dan Rihanna’ya, işte ünlülerin makyaj stilleri; tarz2.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu