Saç Modelleri

Kır Düğünü İçin Gelin Saç Modelleri

Kır Düğünü İçin Gelin Saç Modelleri

Özellikle bahar aylarının gelmesiyle açılan düğün sezonu gelin saç modelleri konusunda farklı seçenekler üzerinden gelinlerin tercih yapması için yeni sezonda hazırlanan modellerin sunulmasını sağlamaktadır. Düğün için hazırlanan gelin adayları bu eğlenceli ve yorucu süreçte tercih edecekleri düğün seçeneğine göre farklı gelin saçı modeli tercih edebilirler.

Özellikle havaların güzelleşmesi nedeniyle kır düğünü tercih eden çiftlerle açık alanda yapılacak olan düğün için gelin saçının konsepte uygun şekilde seçilmesi gerekir. Daha çok salaş ancak etkileyici bir görünüm oluşturmak adına uzun saçlar açık bırakılırken doğal bukleler ile şekillendirilebilir. Kır düğünü yapmayı planlayanlar topuz yerine çiçekli taçlar ile gelinliklerine uygun saç modellerini tercih edebilirler.

yarım topuz gelin başı

Yarım Topuz Gelin Saç Modelleri

Kır düğünü konsepti için tercih edebileceğiniz yarım topuz gelin başı özellikle saçınızın bukleler ile şekillendirilmesine ve salaş bir görüntü ortaya çıkmasını sağlayacağından konsepte uygun olacaktır. Özellikle uzun saça sahip olan gelin adaylarının tercih edebileceği etkileyici seçenekler arasında yer almaktadır.

Gelin tacı olarak tercih edilecek olan model seçeneklerinde özellikle papatyalar veya çiçeklerle süslenmiş olan taç modelleri tercih edilerek bu şekilde saçın bir bütün halinde oluşturması sağlanabilir. Yarım topuz tercih edenlerin özellikle model seçenekleri çok sayıda olduğundan alt kısmında örgü veya bukle gibi pek çok farklı seçenek üzerinden tercihler yapılabilir.

gelin saçı modelleri 2

Uzun Gelin Saç Modelleri

Kır düğünü yapmayı tercih eden gelinler için saç modellerinde özellikle saçın uzunluğuna göre tercihler yapılabilir. Uzun saça sahip olan gelinler için model seçenekleri pek çok farklı tarzda oluşturulabilecek için bu şekilde her zevke uygun seçenekler üzerinden dereceler yapılabilir. Açık bırakacağınız gelin saçı modelleri özellikle dış alanda yapılacak olan düğünler için daha etkileyici görünmektedir.

Sezonun dikkat çeken saç modelleri arasında yer alan yana ayırma seçeneğini kullanmak isteyen gelin adayları yan topuz veya yan yarım topuz şeklinde tercihler yapabilirler. Sıkı topuzlar özellikle kır düğünü için uygun olmayacağından bunun yerine daha çok dağınık veya yarım topuz seçenekleri üzerinden seçim yapılması gelinin daha etkileyici görünmesini sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu