Güzellik

Cameron Diaz’ın güzellik sırları

Cameron Diaz dünyanın ünlü ve çok kazanan kadınlarından biridir. O, tek yüz güzelliği ile değil, aynı zamanda vücut güzelliği ile de dikkatleri çekiyor. Ünlü oyuncu güzelliğini korumak için nelerden kullanıyor?

– İki ayda bir cildini ölü hücrelerden temizlettiren Cameron Diaz, eskiden model olduğu için artık bu işi evinde yapar. Güzel oyuncu böyle düşünüyor ki, beslenme, spor, sigara ve alkollü içeceklerin cilde çok büyük etkisi var.

– Her gün sebze, meyve, protein ve az karbonhidratla beslenen oyuncu asla katı yağ ve çok tuzlu, çok şekerli şeyler yemediğini bildirmiştir. “Haftada 2-3 kez sporla uğraşıyorum, sporu bırakmak, bedeni de bırakmak demektir.”

– Cameron Diaz haftada bir kez buhar banyosu kabul ediyor ve ardından bitki yağları ile tüm vücudunu masaj yapıyor. Düzenli şekilde pedikür, manikür, ara sıra el ve ayaklarına parafin sürdürür.

– Ünlü oyuncu maydanozun da kadınlar için bir güzellik iksiri olduğunu vurgulamıştır. “Caferi vücuttaki tümörleri azaltır, cilde parlaklık verir. Makyajınızı temizledikten sonra yüzünüzü ılık çayla silin. Bu yüzünüze yumuşaklık ve Pembelik ifadesi getirecek. ”

Cameron Diaz foto galeri inceleyin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu