Kadinlive.com

Mikro Trend Mavi Deri Ceket Kombinleri


Mikro trend mavi deri ceket modelleri ve kombinleri

Bloggerler tarafından mikro moda akımına kapılan mavi deri ceketlerin, yanı sıra açık renkli olan pudra ve nude tonlarındaki deri ceketleri sevsem de mavi renk tonunun bu söylediğim tonlardan hiç aşağı kalır bir tarafı yok diyebilirim.

Stil ikonları ve sokak modasının stilleri ve fotoğraflarında görülen bu muhteşem şık bayanlar, mavi deri ceketleri ile moda akımı yaratan yeni bir trendin öncüleri olmaya başladılar. Özellikle bahar aylarının favorisi olabilecek bu mavi deri ceketler sokak stiline damgasını vuracak gibi gözüküyor.


Deri ceketlerin tam zamanıyken, mavi renklerde kesinlikle bahar aylarına yakışan özel bir renk olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Acne’nin mavi renk tonlarındaki deri ceketleri oldukça popüler ve revaçta!

Sizin için derlemiş olduğumuz mavi deri ceketleri, galeriden inceleyerek ilham ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şık sokak stilleri ve moda ikonlarının üzerindeki mavi deri ceketleri inceleme fırsatı bulabileceğiniz galeride mutlaka size ilham verecek bir kombinle karşılaşacaksınız.

Mavi deri ceket‘leri siz nasıl buldunuz? Mavi deri ceket modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Mikro trend mavi deri ceketler / Galeri

mavi-deri-ceket-modelleri-12

Bir önceki konumuz da sizlere Pippa’nın Trençkotları başlıklı yazımızda ünlü yıldızın trençkot seçimleri hakkında bilgiler vermiştik…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git