Çanta Modelleri

Markiza Çanta Modelleri

Markiza Çanta Modelleri

En sevdiğiniz renk hangisidir? Gece hayatını sevenler için Markiza çanta koleksiyonunda bizlere ne gibi ihtişamlı tasarımlar sunuyor. Muhteşem tasarımlı çanta modellerinin görsellerini inceleyelim.

Yeni bir moda başlatan Markiza çanta dar çanta modelleri ile ön plan çıkıyor, Markiza marchesa dev İngiliz modasının son koleksiyonlarından gece hayatı, küçük ölçekli ya da sözde çanta debriyaj, yeni koleksiyonundaki özelliği gece hayatı modern kadınlar için vazgeçilmez olacak gibi görünüyor.

Ağırlıklı olarak kırmızı, beyaz, turkuaz ve siyah, ihtişamlı renkler kullanılmış. Çoğunlukla nakışlı ve tam gövde tasarımlar sunuyor, gece hayatını seven kadınlar için yer çekimi ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

Lüks renkli taşlar ve süslü kristal kullanımı ile biz kadınların çoktan ayağımızı yerden kesmişe benziyor, Gece hayatı Markiza çanta modelleri yeni sezon koleksiyonuna hep birlikte inceleyelim ne dersiniz? ve bize en sevdiğiniz plonk söyleyin.

Bu ihtişamlı çanta modellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Muhteşem tasarımlara sahip Markiza çanta modelleri arasında siz hangisini beğendiniz?

Markiza Çanta Modelleri / GALERİ

markiza-canta-12

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu