Saç Renkleri

Mavi Siyah Saç Rengi Hangi Tene ve Kime Yakışır?

Mavi siyah saç rengi kimlere yakışır, sezonun en trend saç renkleri arasında yerini alıyor. Mavi siyah saç rengi nasıl elde edilir, ve mavi siyah saç modelleri hakkında bu yazımızda detaylı bilgiler verdik. Kadınlive Kadın ekibi olarak yakın mercek altına aldığımız mavi siyah saç renkleri ve en güzel saç modelleri bir araya getirdik.

Mavi siyah saç renkleri

Mavi siyah saç rengi, cesur bayanların tercihleri arasında olan bir saç rengidir. Çoğu kadın saçlarında değişiklik yapmak isterler saçlarını boya yaparlar veya saçlarını kuaföre farklı tarz ve modelde kestirirler. Böylelikle kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak sağlamış olurlar. Saç boyamak ve saçlardaki beyazları kapatmak kadınları daha genç ve güzel gösterdiği için daha rahat ve keyifli olmaları sağlar. Yalnız mavi siyah saç renkleri ise cesur ve cesaretli bayanların tercihidir.

Mavi siyah dalgalı saç modelleri

Saçlara boya yaptırmak ve eski saç renginizi değiştirmek istiyorsanız profesyonel saç uzmanları veya kuaförlere bu işlemleri yaptırmanız gerekmektedir. Saç renginizi mavi siyah renge döndürmek oldukça zor olabilmektedir. Eğer siz evde saçlarınızı boyamaya kalkarsanız saçlarınız iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Mavi ve siyah karışımı saç renkleri son yıllarda çok popüler ve tercih edilen saç renkleri arasında yer alıyor.

Mavi siyah saç rengi erkek

Mavi siyah saç renkleri, olan en iyi saç boyaları ise loreal paris 2,10 mavi siyah saç rengi, platte deluxe 1,1 gece mavisi saç rengi, koleston mavi siyah saç rengi en popüler olan ve en güzel saç boyalarıdır. Mavi siyah saç renkleri parıltılı ve ışıltı bir saç rengi olduğundan dolayı saçınızı bu renge boya yaptırdığınızda saçlarınıza ışık attırmış gibi havalı bir görünüm vermektedir. Mavi siyah saç rengi hangi tene yakışır, diye sorarsanız en çok açık tenli ve bembeyaz tene sahip olan bayanlara en çok yakışan renk tonudur.

Mavi siyah saç rengi esmer tene yakışır mı

Mavi siyah saç rengi ünlüler, tarafından da en çok beğenilen saç renklerindendir. Siyah ve mavinin birleşimi ile ortaya çıkan mükemmel bir renk olan mavi siyah saç renkleri, ünlü yıldızlarında sıkça kullandığı ve tercih ettiği saç rengi mavi gecesi olarak adlandırılmaktadır. Mavi ve siyahın bir araya gelmesi ile birlikte göz kamaştırıyor ve kusursuz güzelliğinize elegant duruş sergilememize yardımcı oluyor. Dışarıya çıktığınızda güneşte ışıl ışıl parlayan saçlarınız tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yetecektir.

Mavi siyah saç rengi

Mavi Siyah Saç Rengi Kime Yakışır?

Beyaz tene daha çok yakışan ve etkileyici bir renktir. Eğer gözleriniz renkli ise mavi siyah saç renkleri ile oldukça mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Mavi siyah saç rengi esmer tenli bayanlar için yakışmıyor olsa da etkileyici bir makyaj ile birlikte kullanabilirsiniz. Beyaz ve buğday tenli bayanlar için doğru bir seçim olacaktır. Buğday ve beyaz tenli bayanlarda mavi siyah saç rengi daha doğal ve şık bir görünüm vermektedir.

Mavi siyah saç rengi hangi tene yakışır

Saç renkleri arasında en asil saç rengi tonu mavi siyah tonudur. Bu tarz gece mavisi saç renklerini kırmızı ruj ve rimel ile birlikte kullandığınızda çok muhteşem ve harika görünebilirsiniz. Mavi siyah saç rengini yaz aylarında kullanabilirsiniz. Kış aylarında ise saç renginizi siyah kahve saç rengi tonları tercih edebilirsiniz. Işıltılı ve parıltılı saçlar için gece mavisi yani mavi ve siyah karışımlı renk tonlarını kullanabilirsiniz.

Mavi siyah saç rengi kimlere yakışır

Ayrıca BKNZ; Buğday tenlilere en çok yakışan saç renkleri

Mavi Siyah Saç Rengi Nasıl Kullanılmalı?

Mavi siyah saç renkleri siyah veya ilk kez siyah saç rengine döndüren bayanlar kullanmalıdır. Siyah saç rengini için yarı saç rengi geçici veya bitkisel saç boyaları kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu süreç içerisinde saçlara zarar vermemeye özen gösterin. Siyah saç renkleri dönmek oldukça zor bir iş ve dikkatli olmanız gereken bir husustur. Mavi ve siyah saç renklerini kullanmak için iyi derece makyaj yapmayı bilmeniz gerekmekte. Mavi siyah saç rengi kendisi makyaj ile daha hoş ve güzel göstermektedir. Makyaj yaparak siyahın asilliğini ve kalitesini bu şekilde artırabilirsiniz. Kıyafet seçimlerinizde elbiselerde siyah tonlar ile kombine ederseniz ve hatta aksesuarlar ile daha muhteşem ve elegant bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Mavi siyah saç rengi kısa saç modeli

Mavi Siyah Saç Renginden Nasıl Sonuç Elde Ederiz?

Saçlarınızı ilk defa mavi siyah saç rengine boyadığınız da saçlarınızda mavi renk daha fazla olabilmektedir. Bu durum 2 veya 3 kez boyadığınız da normal dönerek istediğiniz saç rengine dönmektedir. Gece mavisi saç rengi, daha çok ışıltılı ve parlak saç rengi tonu olduğunu belirtelim. Saç rengi için boya tercih ederken hangi tarz ve tonlarda saç renkleri elde etmek istediğinize doğru karar verin. Örneğin parlayan saç rengi istiyorsanız. Syoss saç boyası tercih edebilirsiniz. Saçlarınızda mavi renk tonlarının daha fazla olması için loreal tercih edebilirsiniz. Saçlarınızda mavi siyahların parlak ve ışıl ışıl görünmesi için saç boyanızı loreal veya koleston gece mavisi saç rengi tercih edebilirsiniz.

Mavi siyah saç rengi loreal paris

Kadınlive editörleri olarak sizler için derlediğimiz mavi siyah saç rengi ve saç modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilir, fikir ve ilham alabilirsiniz.

Mavi siyah saç rengi uzun model

‘Mavi siyah saç rengi hangi tene ve kime yakışır?’ adlı foto galeriyi görüntüleyin…

Mavi siyah saç rengi ünlüler

Bir önceki yazımız da sizlere Gri saç renkleri kimlere yakışır? başlıklı yazımız da gri saç renkleri ve en çok hangi tene yakıştığı konusunda detaylı bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu