Kombinler

Kışın Beyaz Jean Nasıl Kombinlenir?

Kışın beyaz jean nasıl kombinlenir?

Kış aylarında havaların soğuması ve karın yağmasıyla birlikte beyaz kıyafetler, jeanlar genç kızların en çok tercih ettiği giyim parçaları arasında yerini almaya devam ediyor. Kışın beyaz jean pantolon giyme konusunda tereddütleriniz varsa, artık tabularınızı yıkmanın zamanı geldi! Eğer kışın beyaz jean giyme konusunda hala şüpheleriniz devam ediyorsa sizin için hazırladığımız beyaz jean kombin ve stil önerilerine göz atabilirsiniz.

01. Kış ayında beyaz jean’ları nötr renklerle giyebilirsiniz. Kahve tonları, kum beji, gri, pudra tonları gibi renklerle beyaz jean pantolonlarla kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklıklar katabilirsiniz. Kombin tamamlayıcısı olarak ayakkabı seçimlerinizde üzerinize hangi renk kıyafet giydiyseniz aynı renk ve tonlarında ayakkabı veya çizme tercihi yapabilirsiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-1

02. Beyaz jean pantolonları giydiğinizde kilolu ve kısa boylu görünmek istemiyorsanız, beyaz jean pantolonu kombin yaparken beyaz veya yakın tonlarda üst giyim parçalarıyla kombinleyin. Bu tarz kombinleri oluştururken kombin tamamlayıcısı olan ayakkabılar da aynı renk tonlarında olmasına özen göstermelisiniz. Bu tarz bir stil yarattığınızda düz hat oluşacağından dolayı uzun boylu ve şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-2

03. Kışın beyaz jean pantolonların altına koyu renklerde ayakkabı veya bot giymek istiyorsanız, üzerinize giyeceğiniz üst giyim parçalarının yine koyu renk ve tonlarında olmasına özen gösterin. Çünkü beyaz jean giydiğinizde kadınsı görünüm elde edebilmeniz için kıyafetlerinizin, ayakkabılarla uyum içerisinde olması gerekir. Bu tarz stille zahmetsizce şık kombinler elde edeceksiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-3

04. Kış sezonun en vazgeçilmez renklerinden biriside gri renk ve tonlarıdır. Beyaz renkle uyum içerisinde olan gri renk, üst giyim parçalarını beyaz kot pantolonlarla şık kombinler yaratabilirsiniz. Kombinasyonu yine gri renk tonlarındaki şık bir ayakkabıyla tamamlayarak zamansız şıklığı yakalayabilirsiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-4

05. Beyaz jean pantolonları camel rengi aksesuar, ceket kombin yapın. Özellikle camel renkli çantayla beyaz jean pantolonlar çok harika görünüyor. Camel renk ve tonlarındaki manto, ayakkabı ve kemerlerle kombinasyonu tamamlayabilirsiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-5

06. Kış sezonun en trend parçaları arasında olan pastel renklerdeki kaban ve montlarınızı beyaz jean pantolonlarla çok şık ve tarz kombinler yaratın. Aynı zamanda pastel renklerdeki üst giyim parçaları beyaz kot pantolonlara çok yakıştığını söyleyebiliriz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-6

07. Sezonun en trend hint desenli kürk montlar, yelekler, ceketlerle beyaz jean pantolonların çok yakıştığını söyleyebiliriz. Kışın şık ve tarz kombinler yaratmak için desenli kürk manto veya kaban gibi dış giyim parçalarıyla beyaz pantolonlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-7

08. Soğuk ve yağmurlu kış ayları sizleri beyaz jean pantolon giymekten vazgeçmeyin! Kısa veya uzun çizmelerle kombin yapacağınız beyaz jean pantolonlar kışın en sert soğuklarında bile sizi feminen bir görünüme kavuşturabilir.

kisin-beyaz-jean-nasil-kombinlenir-8

Bir önceki yazımız olan kış trendi olan Dizüstü çizme trendi başlıklı konumuzda kışın en trend çizme modelleri hakkında ve nasıl kombin yapılacağı konusunda bilgiler vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu