Ayakkabı Modelleri

2022 Moda Trendi: Sivri Burunlu Terlikler

2022 Sivri Burunlu Terlik Kombinleri

2022 sivri burun terlik kombinleri, yeni moda akımına kapıldı. parmak arası terlikler havuz terliklerinden sonra şimdi de ev terliği olan sivri burunlu terlik modasına hazır olun! Sokak modasının şimdilerde en gözde yükselen trendi ise ön kısmı kapalı sivri burun terlikler, sokak modasının moda akımıyla yükselen trendi arasında.

Burnu sivri terlik trendi

Bildiğiniz gibi spor giyim, bir kaç sezondur çok aktif bir trend. Spor giyim hızlı akımı ile yükselen yeni trend terlik modası, sportif giyiminde geri dönmesiyle bir adım daha öne çıkıyor. Şık kombinler ortaya çıkarabileceğiniz terlikler, Bu yaz sezonunda daha şık ve maskulen görünümleri ile yeniden karşımıza çıkıyor.

Moda akımı sivri burun terlik trendi

Ön kısmı kapalı sivri burun terlikler, Düz deri olan modelleri yanı sıra havyan desenli olan modeller daha çok popüler… Sivri burun terliklerde topuksuz tercih edilen bu şık ve gösterişli terlikler tarz ve stil sahibi bayanların tercihi olabilecek nitelikte. Sivri burun giyimi verdiği tarz ve hava ile erkeksi giyimi beğenen ve hoşlananların fenomeni olacak. Bu tarz ve stil terliklerin genelliklede sezon trendi olan pantolon, etek, ve jean giyim parçaları ile birlikte çok şık ve harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sivri burun zarafet dolu kombin

Kadınlive editörleri sizler için sivri burun terlik, kombinlerinin görsellerini hazırladı. Bu kombinler sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir. Aşağıdaki galeriden kombinleri inceleyin.

k ve güzel sivri burun terlikler

Bu yazımız da sizlerin ilgisini çekebilir ; Moda akımı: Jean elbiseler

Moda trendi: Sivri burunlu terlikler için foto galeriyi görüntüleyin…

k ve muhteşem sivri burunlu terlikler

Bir önceki yazımız da sizlere Denizci pantolon trendi denizci stil giyim ve hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu