Makyaj

Ünlü yıldızlardan makyaj ipuçları

Ünlü yıldızlardan makyaj ipuçları

Her zaman için ekranlarda olan dünyaca ünlü yıldızların yaptıkları makyajlar ve de stilleri siz kadınlar için Kadınlive ekibi olarak araştırdık; bulduk.

Buğulu gözler değil!

Gözlerimizin buğulu ve güçlü olması çok önemli bir ayrıntı ancak yapmış olduğunuz buğulu göz makyajı herkes için uyumlu değildir. Bazen yapılan bu makyaj sizleri olduğunuz kadar hoş göstermez.

Kırmızı dudak, kırmızı yanak

Geçmişten bugüne kadar hiçbir zaman modası geçmeyen renk olan kırmızı yanaklarda ve dudaklarda çok fazla gözümüze çarpmaktadır. Sizlerde kırmızı yanaklar deneyerek kendinizi farklı gösterme yolunda bir adım daha atabilirsiniz.

unlu-yildizların-makyaj-tuyolari-1

Işıltılı bir cilt

Cildinizde hiçbir sıkıntı yoksa pürüzsüz ve tertemiz deniz gözlerinizi ortaya çıkartacak duru bir görüntüye ihtiyacınız var. Sizler için şeftali tonlarındaki bir ruj ve maskara yeterli olacaktır.

Gölgeli kedi gözü makyajı

Kedi gözlerinden vazgeçemeyenler maskara ve farla birlikte kaşınızın altına kadar renkli kullanarak gölgelendirmeniz gerekmektedir. Göz kapağınızı çektiğiniz eyeliner şakaklara doğru çok da uzun olmayacak bir şekilde dokunuş yaparsanız harika bir kuyrukla sonlandırdığınız takdirde çok güzel bir kedi gözü makyajına sahip olabilirsiniz.

unlu-yildizların-makyaj-tuyolari-2

Metalik buğulu gözler

Eğlenceli bir gece geçirecek ve de gözlerinizin ışıltısıyla etkilemek istiyorsanız metalik renkleri tercih edebilirsiniz. Yaptığınızı makyajla gözlerinizi yeri gösterme şansına sahipsiniz.

Vişne tadında dudaklar

İlgiyi dudaklarınızda toplayıp çekiciliğini ön plana çıkarmak istiyorsanız siz de koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Vişne veyahut da mor tarzı renkleri kullanarak çok daha çekici ve kışkırtıcı olabilirsiniz.

unlu-yildizların-makyaj-tuyolari-3

Bronz tenler

Bronz ten her zaman için kadınları çekici kılmaktadır. Bronzlaştırıcı pudraları ve allıkları seçerseniz harika bir güzelliği kavuşmanız mümkündür.

Farklı iki ayrı ton

Sürekli göz kalemlerin izi tek renk kullanıyorsanız ruhlarınıza uygun kıyafetlerinizle uyumlu kalemleri deneme şansına sahipsiniz. Sizler de biraz cesur olarak yaptığınız küçük dokunuşlarla kendinizi olduğunuzdan daha farklı gösterme şansına sahipsiniz.

unlu-yildizların-makyaj-tuyolari

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu