Kombinler

Yeni Trend Puf Şişme Yelek Kombinleri

Puf Şişme yelek trendi ve kombinleri

Puf yelek, denildiği zaman ilk akıma genel şey ise geleceğe dönüş serisinin baş rol oyuncusu ve kahramanı Marty Mcfly oluyor diyebilirim. Kareli gömlek ve kot ceket üzerine giydiği puf yelek modeli ile aklımızda yer edinen Marty Mcfly‘in stilini takip etmekte büyük faydası olduğunu düşünüyorum. Özellikle modern bayanlar için puf şişme yelek kombinleri ilham verici fikirler verecek sizlere…

puf yelek 3

Özellikle sonbahar mevsimlerinde hafif soğuk havalarda yaz mı? kış mı? ikilemi içerisinde kaldığımız günlerde, hem bayanlar, hem de erkekler için çok şık ve kurtarıcı bir parça olduğunu söylemek mümkün. Puf yelekleri sportif bir giyimle kombin yapılması gerekecek diye bir durum söz konusu değil.

puf yelek 1

Puf yelekleri, bayanlar etek ve topuklu botlarla çok rahat bir şekilde kombin yapabilecekleri puf yeleği, bel kısmına ince bir kemer kullanarak daha feminen bir görünüm elde edebilirler. Bunun yanı sıra sezonun trendleri arasında olan kare detaylı gömleklerle puf yeleklerini şık bir şekilde giyinebilirler.

puf yelek 6

Puf yelek giymek isteyen erkekler ise, ceketlerinin üzerine bu muhteşem yeleklerden giyebilecekleri gibi, bunun tam tersinde ise ceket, mont ya da kabanlarının içerisine de puf yelek giyinerek şık bir görünüm elde edebilirler. Kış sezonunda ne de olsa lahana gibi üst üste katlama giyinmek moda!

puf yelek 13

Sizin için hazırladığımız sokak trendlerinde puf yelek kombinlerini galeriden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Puf yelek modelleri ve kombinleri için fotoğraf galerisini görüntüleyin…

Yeni Trend Puf Yelek / Galeri

puf-yelek-15

Bir önceki yazımız da sizlere Tulum Trendi başlıklı makalemizde sezonun en trend tulum modelleri ve kombinleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu