Kadinlive.com

Saç Aksesuarları: Saç Rengine Uygun Saç Tüyü Nasıl Takılır?


Saç Aksesuarları: Saç Rengine Uygun Saç Tüyü Nasıl Takılır?

Saç aksesuar trendleri, yeni moda akımı olan saç tüyü genç kızlar tarafından çok beğenildi. Öyle ki, tavus kuşu, leylek gibi kuşların tüylerinden yapılan saç tüyü modası başladı. Özellikle bohem tarzı kıyafetleri tercih eden bayanlar bu saç tüyü aksesuarlarını çok beğenecekler.

Açık, uzun, düz, örgü saç modellerine yakışan saç tüyleri kendi aralarında da çeşitli modelleri bulunuyor. Saç rengine uygun sarı, kahverengi veya siyah saç tüyleri seçebilirsiniz. Farklı desenleri tercih edenlerse her renkte saç tüyü aksesuarını bulabilir. Mavi, yeşil, kırmızı, pembe vb. renklerde de saç tüyleri bulmanız mümkündür.


Saç aksesuarları konusunda bazı bayanlar sadece saç tüyü takmakla yetinirken, bazıları da boncuk, inci ve diğer küçük saç aksesuarlarından hoşlanırlar. Hazır sokak modası zirvesini ele geçiren saç tüyleri görsellerine göz atalım.

Saç Tüyü Nasıl Takılır?

Saçlarınıza saç tüy takmak son derece basittir. Saç tüylerinde bulunan klipsleri bir tutam saça kıstırarak takabilirsiniz. Bu konuda kendi kuaförünüzden de yardım isteyebilirsiniz. Saç tüyünü çıkarmak istediğinizde yine klipsleri gevşeterek çıkarabilirsiniz.

Kadınlive aksesuar modası ekibi olarak, sokak modasından saç tüyleri görselleri seçtik. Bu trend saç tüyleri size ilham kaynağı olabilir.

Saç Aksesuarları Saç Tüyü / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git