Diyet Listesi

Ünlülerin egzersiz sırları

Ünlülerin egzersiz sırları

Hep imrenerek baktığımız fit ve zayıf vücut yapıları, eşsiz güzellikleri ile dünyaca ünlü yıldızların egzersiz sırları sizler için Kadınlive kadın ekibi olarak araştırdık ve ünlü isimlerin uyguladıkları egzersiz tüyolarını ve ince ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu egzersizler sayesinde sizde hayal ettiğiniz ince, fit ve sağlıklı vücut yapısına sahip olabilir güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Şimdi gelin hep birlikte sırası ile ünlü isimlerin yaptıkları egzersizlere bir göz atalım.

Kate Middleton

Bir Prens fiziğine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey egzersiz topu ile dambıl sahibi olarak 60 dakika her gün bir saat çökme kol hareketi mekik hareketi içeren egzersiz programı uygulamanız son derece önemlidir.

kate-middleton-mkl-1

Gwyneth Paltrow

İki çocuk dünyaya getirmiş olmasına rağmen kilo vermekte biraz zorlansa da antrenör eşliğinde egzersiz çalışmalarıyla kilolarından kurtulan eğlence ile birleşen spor çeşidinden hoşlanan dans etmekten son derece keyif alan kız arkadaşlarıyla diskoya ve Michel Jackson klasikleri eşliğinde dans etmekten hem de stres atmak Dans son derece mutlu olduğunu bildiren ünlü keyifli vakit geçirerek kilolardan Kurtulmuş oluyor.

gwyneth-paltrow-mkl-1

Natalia Portmam

Haftanın altı gününde 5 saat bale çalışması yapan aynı anda da formda kalmak için mat üzerinde yaptığı hareketlerle kardiyo yaparak kaslarını da güçlendirmiş oluyor.

Natalie-Portman-mkl-1

Cameron Diaz

Sporun son derece ciddi şekilde hayatında bulunduran pilates Surf koşu yürüyüş birçok egzersizi yapan bir yer egzersiz sırlarını paylaştı.

cameron-diaz-mkl-1

Jessica Biel

Bale ile arası son derece iyi olan zarif Vücudunu da bale ile bütünleştiren spor eğitmeni eşliğinde yoga ve tırmanma sporlarını da yaparak hayatını son derece sportmen kişiliğiyle devam etmekte.

jjessica-biel-mkl-1

Naomi Watts

İncecik belini muhteşem poposunu egzersiz programına Borçlu olan pilates topu üzerinde uzanıp diziyle Göğsüne doğru tekme hareketi yaparak 20 tekrardan sonra Sizlerde yanma hissini fark edeceksiniz.

Naomi-watts-mkl-1

Victoria Beckham

Vücut yapısı ile her zaman göz dolduran Beckham kişisel egzersiz koçuyla yoga Lazzoni denilen tekniğiyle çalışmakta duygusal enerji kanalı ile kombine eden bir spor türü olup son derece etkili bir sonuç elde etmek için azimle çalışmak son derece önemlidir.

victoria-beckham-mkl-1

Reese Witherspoon

Günaşırı yaptığı yürüyüş koşu Spor hocası eşliğinde koşuyu yoga pedal çevirme egzersizden oluşan özel bir program uygulayarak fit kalmaya devam ediyor.

Reese_Witherspoon-mkl

Megan Fox

Spor tutkunu olan uyguladığı egzersiz programı da en az 5 dakika kardiyo ısınma dinlenme şeklinde başlayarak üst beden hareketlerini sıkılaştırarak dinlenme şekli ile uyguladığı sporla son derece sağlıklı bir vücuda sahip oluyor.

Megan-Fox-mkl-1

Beyonce

Spor eğitmeni olarak bilinen Marco borges felsefesine dayanan bir program uygulayan Beyonce fazla kas grubunun çalışmasını sağlayarak aralıklı egzersiz koşu bandında birbirini izleyen hızlı koşu normal koşu kısa sürede daha fazla kalori yakmasına sebep olmaktadır. Çömelme zıplama şınav hareketleri ile azmine hayran olmamak mümkün değildir.

beyonce-mkl-1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu