Fotogaleri

Selfie fotoğraflarında zayıf görünme tüyoları

Fit vücuda sahip kişilerin Instagram’da paylaştığı muhteşem selfie’leri kıskanmıyor değiliz. “Bir türlü onlar gibi fit ve güzel görünemiyorum” diye yakınıyorsanız, bu yazımız tam size göre! Fotoğraflarda kusursuz görünmek için 4 mucize önerimiz var.

Bu önerilerle selfie fotoğraflarınızda kusursuz görüneceksiniz. İşte Instagram selfie fotoğraflarında zayıf görünmenin tüyoları..

Sizi olduğunuzdan daha iyi gösteren kıyafetler giyin

Selfie çekmeden önce, giyeceğiniz kıyafetleri özenle seçin. Sizi daha zayıf gösterecek koyu renkli bikini ya da şortları deneyebilirsiniz. Koyu renkler vücudunuzu daha düz ve zayıf gösterecektir.

selfie fotoğraf 1

Dik durun: Fotoğraf çekerken omuzlarınızı düşürmek ve eğilmek yerine daha dik durun. Omuzlarınızı geriye doğru itin ve başınızı hafifçe kaldırarak fotoğraf çekin. Boydan çektiğiniz fotoğraflarda ise bacaklarınızı hafifçe açın ve elinizi kalçanıza doğru koyun. Vücudunuzun olduğundan daha fit göründüğüne inanamayacaksınız.

selfie fotoğraf 2

Bir adım geride durun: Ayna karşısında selfie fotoğraf çekerken kameradan bir adım daha geride durun. Kamerayı vücudunuza yaklaştırdıkça daha şişman görünürsünüz.

selfie fotoğraf 4

Saçlarınızı açın: Saçlarınızı toplamak yerine dağınık bırakın. Son olarak hafif bir makyaj yapın ya da Instagram’ın filtrelerinden birin kullanın. Muhteşem bir selfie’ye hazırsınız!

selfie fotoğraf 3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu