Şal Modelleri

2018-2019 Sonbahar Kış Modası: Şal Modelleri

2018-2019 Sonbahar Kış Modası: Şal Modelleri

Sonbahar kış sezonunda en popüler parçalarından olan şallar, soğuk havalarda sıcacık tutacak ve aynı zamanda stilinize şıklık katacaktır. Şal modelleri 2018-2019 yeni sezonda da çok güncel ve trend parçalar arasında yer alıyor.

Sonbahar mevsimlerinde şal modelleri, farklı çizgileri ile modern bir görünüm kazandırıyor. Bu şık şallar artık boynunuza dolayacağınız kumaş parçasının çok ötesine geçti! Farklı tasarım ve modern çizgilerle tasarlanan yeni sezon şal modelleri nasıl kullanılır sizin için bir kaç stil önerisi hazırladık. Sonbahar mevsiminde şıklığınıza şıklık katacak şal modelleri ve kombinlerini yakın mercek altına aldık.

al modelleri

Sonbaharın soğuk günlerinde kombinlerinize şıklık katacak şalları ve hazırlamış olduğumuz stil önerilerini gelin hep birlikte bir inceleyelim. Tasarımları ile dikkat çeken şık şal modelleri, klasik tarzları öne çıkıyor. Günümüzün modası ile yeniden harmanlanan şallar, farklı şekillerde bağlanmasıyla da oldukça ilgi görüyor.

Christian Dior ve Prabal Gurung, kullandığı büyük şal modelleri ve atkı modelleri kombin ile değil ona uygun seçilen giyim parçalarıyla vurgulanıyor. Büyük şallarla olan kombinleri ile çok şık bir görünüm kazanmışlar.

al modelleri 1

Rodarte ve Undercover, şal ve atkı şıklığını aksesuar detayının çok ötesinde kullanmışlar. Rodarte defile sırasında üzerinde pullar kaplı olan büyük ve geniş parçalarla görünürken, Undercover ise oldukça ilginç sıra dışı tasarımlar ve etnik desenle karşımıza çıkıyor. Şal modasının trend öncüleri arasında ise Burberry Prorsum baş gösteriyor.

al modelleri 2

“Burberry, Chanel” gibi ünlü markaların koleksiyonların şal modelleri, vücudu adeta bir diyagonal şeklinde sarılıyor. Bel kısmına ince bir kemer tutturulan şallar oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. Burberry şal modelleri, şimdiden ünlü isimlerin kombinleri arasında kendisi göstermeye başladı.

al modelleri 3

“Anja Gockel, Lavin” gibi isimler ise şal modasını oldukça şık parçalarla birleştirmeyi tercih edenler arasında. Stil ve tarz sahibi kürklü atkı modelleri ve etoller sonbahar sezonun en trend parçaları arasında. Kürk etolleri şık kıyafetlerinizin veya takım elbiselerinde omuzda kullanabilirsiniz. Kışlık şal modelleriniz elbiselerle uyumlu değilse, yaz sezonunda kullandığınız şalları sonbahar kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eşarp ve şallar arasındaki farka dikkat edin. Bluz ya da gömleklerin üzerine kullanılan eşarp modelleri sadece omuz hizalarına kadar gelebilirken, daha büyük olan şal modelleri ise omuzları kaplıyor. Sonbahar mevsimlerinde eşarp ve şalların oldukça farklı bir kullanım tarzı var! Kemer yerine bel kısmına bağlayabileceğiniz eşarp modelleri size oldukça şık bir stil kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu