Güzellik

Sonbahar Kış Güzellik Trendleri

Sonbahar Kış Güzellik Trendleri

Renkli sonbahar sezonu sizleri bekliyor. Kırmızı dudaklar mürdüm tonu farlar bol maskara uygulanmış kirpikler elektrik mavisi eyeliner vazgeçilmez trendleri arasında bulunmaktadır. Sonbahar kış güzellik trendlerini sizleri açıklıyoruz.

Kadınlive makyaj editörleri olarak kış güzellik trendleri arasında sezonun en trend makyaj stilleri sizler için bir arada değerlendirdik. İşte sezonun en trend kış güzellik önerileri.

Elektrik mavisi eyeliner

Gözlerinize elektrik mavisi eyeliner uygularsanız kedi gözü denilen kuyruklu eyeliner stili bu sene biraz daha renkli ve hoş görünmenizi sağlıyor alışık olduğunuz mat siyah eyelinerların yerini canlı sıra dışı boş farklı eyelinerler almakta.

mavi eyeliner

Dumanlı gözler

Gözlerinizin dumanlı görünmesini istiyorsanız makyajınızda kullanmaya alışık olduğumuz dumanlı göz makyajı için dumanlı bir göz makyajı yaparak bakışlarınızı daha çok farklı bir görünüme sokabilirsiniz.

smok eyeyes

At kuyruğu saçlar

Klasik at kuyruğu kullanım kolaylığıyla her stile uygun olan favori saç modellerinden bir tanesi ensede toplanan at kuyruğu ile stilinize çabasız bir şekilde güzellik katmakta ve sizleri çok hoş bir görüntüyle oluşturmaktadır.

at kuyrugu klasik

Kırmızı dudaklar

Kırmızı ve hoş dudaklar kırmızının her tonu sizlere hoş bir görünüme büründü bize yardımcı olacaktır. Özellikle mat kırmızılar bu senenin favorisi.

kirimizi dduak

Tepede toplu dağınık topuz saçlar

Evde rahat etmek için tepeden topladığımız dağınık saçlar bu sezonun trendi olacak kullanırken rahat edilen kış sezonu boyunca da sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünmekte.

daginik topuz

Yoğun etkili kirpikler

Yoğun kirpikler maskaranızı sürmeden dışarı çıkmayın özellikle çok seveceğiniz yoğun rimel sürülmüş kirpikler kış güzellik modasında en çok öne çıkan detaylardan bir tanesidir.

kirpik

Mor ve renklerin etkisi

Mor rengin cazibesi lavanta, mor, mürdüm gibi renkleri makyaj malzemesinde çok fazla karşımıza çıkmakta ojeden rimele kadar her yerde görebileceğiniz renk makyajınızda farklılık atarak sizlerinde alışılagelmiş dışında görünmenizi sağlayacaktır.

morfar

Küt saç tipleri

Küt saçlar uzun süredir çok kullanılan bob kesim saçlar bu sezon biraz şekil değişikliğine giderek makas izi bulunan dümdüz saçlara sahip olan kişiler için uygun olacak herkesin cesaret edemediği bu model sizlerin de dikkatini çekecek.

kesikkut

Kalın kaş modelleri

Kalın kaşlar ince kaşlar yerine geçerek artık yeni trend oldu. Kalın kaşlar moda kaş kaleminin mucize gücünden yararlanarak abartmadan güzel birkaç görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

kalinkas

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu