Kombinler

Boyfriend Gömlek Kombinleri

Boyfriend gömlek kombinleri 

Moda dünyasında her gün yeni bir trend çıkıyor. Boyfriend jean‘dan sonra yeni trend alarmı olan boyfriend gömlek modası ile yeniden karşınızdayız. Bu moda akımı ile sokaklarda gezen dünyaca ünlü yıldızların hatırı sayılır derecede bir artış gözlemlemekteyiz.

boyfriend gomlek trendi 5

Ünlüler arasında, Rihanna gömleğinin içerisine giymiş olduğu parlak bikini üstü veya iç çamaşırı ile farklı bir stil ve tarz yaratarak kendi stilini ortaya çıkarmış. Bize sorarsanız bu tarz bir stili sahil kenarlarında yada yazlık yerlerde, tatillerde giyilmesi diyebiliriz. Şunu da itiraf edelim ki, boyfriend jean‘lerden daha güzel ve iyi bir duruş sergiliyor.

boyfriend gomlek trendi 8

Bu tarz ve stili yakalamak için, babanızdan, erkek arkadaşınızdan yada kocanızdan gömleklerini ödünç olarak isteyerek bu yeni trende ayak uyduracaksınız. Bunların hiç birisi mümkün değilse de bu trendi yakalamak için kendi stilinize uygun boyfriend gömlek satın alarak bu trendden kendinizi mahrum etmeyeceksiniz.

boyfriend gomlek trendi 6

Rihanna‘nın boyfriend gömleklerini nasıl buldunuz? Boyfriend gömlek kombinleri için foto galeri görüntüleyin…

Boyfriend gömlek modası / galeri

boyfriend-gomlek-trendi-4

Bir diğer yazımız da Kenzo Kaplan Sweatshirt Trendi başlıklı konuda sizlere en trend sweat modelleri hakkında bilgiler vermiştik. Bu içeriğimize göz attınız mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu