Gelinlik Modelleri

Gelinliğiniz Karakterinizi Ele Veriyor!

2021-2022 Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılır?

Gelinliğiniz karakterinizi ele veriyor!

Uzun yıllar boyunca gelinlik giymeyi hayal ettiniz ve o gün geldi çattı. Düğün öncesi seçtiğiniz gelinlik modeli sizin karakterinizi ele vereceğinden haberiniz var mı? 2021-2022 gelinlik seçimi nasıl olmalı? Gelinlikler A kesimli uzun yada kısa modellerden tutun kabarık eteklileri ve balık gelinlik modellerine kadar oldukça fazla gelinlik modelleri mevcut. Düğün günü giydiğiniz gelinlikler aslında sizin ve düğünün detaylarını ortaya çıkartıyor.

Gelinliğiniz karakterinizi ele veriyor!

Kadınlive editörleri olarak sizler için gelinlik modellerindeki gizli sırları yakın mercek altına aldık ve araştırdık. Gelinlik modellerine göre karakteriniz nasıl gelin hep birlikte bir göz atalım.

A Kesim Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Geleneklere uygun bir yapınız olduğunu belirtiyor. Her yerde kendinizi stil sahibi gösterebiliyorsunuz ve asla çok abartılı parçalara kaçmıyorsunuz.

Düğün günü : Klasik düğünler tamda sizin için biçilmiş kaftan. Uzun gelin duvakları ve güller sizin için olmazsa olmazlar arasında.

A kesim gelinlik 1

Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Çok fazla romantik yapıya sahipsiniz. Damat adayının sizi gelinlikler içerisinde göreceği anı sabırsızlıkla beklemektesiniz.

Düğün günü : Masallardaki prensesler gibi bir düğün hayaliniz var. Vintage detaylar ve klasik tarz bir araba sizin gelin arabanızın olmazsa olmazları arasında!

Kabarik gelinlik 1

Bele oturan hafif kabarık etekli gelinlik modelleri

Özellikleri : Oldukça özgür bir ruha sahipsiniz, eğlenmeyi ve neşeli olmayı çok seviyorsunuz.

Düğün günü : Çok harika bir parti ve muhteşem müzikler tam size göre, birbirinden lezzetli yemekler ve şahane dekor sizin hayalleriniz arasında. Düğüne gelen misafirleri bir an olsun dans pisti üzerinden indirmeyi düşünmüyorsunuz.

hafif kabarik gelinlik

Balık Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Kendinize çok fazla güveniyorsunuz ve her zaman ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Azda olsa görselliği ve ihtişamı seviyorsunuz.

Düğün günü : Düğüne gelen misafirler dekor ve ihtişamdan gözleri kamaşacak. Çok şık büyük şamdanlar, parıltılı avizeler ve harika düzendeki masalar düğüne gelenleri adeta büyüleyecek.

balik gelinlik

Dar ve Düz Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Oldukça çok sakin, kendinizden emin bir yapınız var. Ayrıca havalı görüntünüzle herkesi etkiliyorsunuz.

Düğün günü : Şık zarif ve elegan detaylar sizin vazgeçemeyecekleriniz arasındaki detaylardan. Kusursuzluğun yanı sıra eforsuz güzellik düğününüzün temalarından.

düz elbise gelinlik

Bilek Kısmında Biteni, Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Şıklığın ve zarafetin simgesi, Hollywood yıldızı Audrey Hepburn tarz ve stili size ilham kaynağı oluyor. Çok orijinal ve farklı tasarımlardaki gelinlik modelleri tamda size göre.

Düğün günü : Zamansız güzelliğinize, elegan bir düğün olmasını arzuluyorsunuz. Sadece size özel detayların düğününüzde bulunmasını içtenlikle istiyorsunuz.

bilekten gelinlik

Kısa Gelinlik Modelleri

Özellikleri : Modern ve şehirli bir kadınsınız! Gelinliğinize çok fazla para verip düğünden sonra yıllarca dolaplarda beklemesi yerine başka özel günlerde yada davetlerde giyebileceğiniz bir elbise tarzı gelinlik satın almak istiyorsunuz. Kısa etekli, beyaz elbise tercihleri size uygun.

Düğün günü : Sade ve şık, sofistike görünüm ve detaylarla oldukça modern bir düğün sizin tercihleriniz arasında.

kisa gelinlik

Sizler düğün günü seçmiş olduğunuz gelinlik modelleri ile karakterinizle uyumlu konsept’i nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu