Saç Modelleri

Rihanna’nın farklı ikon stilleri

Rihanna’nın birbirinden farklı ikon stilleriyle hepimize ilham verdi. Kızıl saçlardan saç örgüsüne kadar yeni trendlere öncülük yaptı. İşte Rihanna’nın o muhteşem stillerini Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için derledik …

Stiletto tırnaklar: Fazla sivri ve uzun olan bu tarz günlük hayatta pek kullanışlı değil ama Rihanna’yı farklı kılan da bu zaten!

Fuşya dudaklar: Bu stil, neredeyse 5 senelik ama hala hepimiz bayılıyoruz. Pempe rujlar, tüm cilt tonları üzerinde çok güzel ve büyülü!

rihanna-ikon-stilleri-1

Piksi tarzı: Pixie saç kesimiyle MTV VMA ödül törenine katılan Riri yeni tarzı ile hayranlarını şaşırttı. Eğer zincirlerinizi kırmak istiyorsanız ve bu tarzı seviyorsanız yüz hatlarınızın bu modelle uyum içinde olup olmayacağından emin olun. Kahve ve kırmızı tonları taşıyan bu baştan çıkarıcı tarz için Riri’ye teşekkürlerimiz sonsuz.

rihanna-ikon-stilleri-2

Kızıl saçlar: Riri, Katty Perry ve Carly Rae’den önce kızıl saçlarıyla yeni bir tarz başlattı. JessicaRabbit kırmızısıyla suskun ama çekici bir stil olan kızıl rengi bize sevdirdi.

rihanna-ikon-stilleri-3

80’lerin esintileri: Riri’nin 2012 yılında denediği retro tarz, hipster ve modeller tarafından yoğun ilgi gördü. Riri bu stiliyle hem çekici hem de çok tarz.

Tanrıça saç örgüsü: Game of Thrones ve Khaleesi’den önce Riri zaten tanrıçaydı. Siz de Riri gibi tanrıça görünümüne sahip olmak istiyorsanız saçınızı örgü ile taçlandırabilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu