Kadinlive.com

Ear Cuffs Küpe Kombinleri, Nasıl Takılır?


Ear Cuffs Küpe Kombinleri, Nasıl Takılır?

Aksesuarlar biz hanımların kurtarıcısı desem yanlış yapmış olmam. Bizi aynı giysiyle hem geceye, hem de gündüze hazırlayabilir. Bu yazımızı aksesuarlar arasında en çok küpeleri seven hanımlar daha dikkatle okusun…

2012 yılından başlayarak moda dünyasına giren “Ear Cuff”, yani kulak zincirleri anlamına gelen bu küpeler yeni ve orijinal bir aksesuar modasının başlangıcı oldu.


Grunge akımının etkisi ile 2018-2019 yıllarında da trend olacak ear cuff bazen çok sert, bazen ise aksine duygusal görüntü veren alternatif bir aksesuar sayılabilir. Farklı görünmek, dikkat çekmek istiyorsanız bu küpelerin kullanın. Romantik görünmek isteyenler parlak taşlı, inci detaylı, şık olanları, daha sert bir görünüm isteyenler çivili, zincirli veya hayvan figürlü olanları seçebilir.

Ear Cuff küpe nasıl takılır? kullanılır?

  • Bu küpelerin kullanmak için kulağınızı ek deldirmenize gerek yok.
  • Sırğanı kullanırken saçınızın basit olmasına, kulaklarınızı örtmemesine dikkat edin. Saçlarınızın “at kuyruğu” şeklinde toplanması daha iyi olur.
  • Dikkat etmeye çalışın diğer kulağınızda küpe olmasın. Yok eğer diğer kulağınızda boş olması sizi rahatsız edecekse o zaman seçiminiz çok küçük, basit küpe olmalıdır.

En sonda ise, ear cuff küpeleri bujiteriya mağazalarından, h&m, topshop, zara vs gibi markalardan elde edebilirsiniz. Ear Cuff küpe modasını nasıl buldunuz?

Şık küpe modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git