Aksesuar

2022 Ear Cuffs Küpe Kombinleri, Nasıl Takılır?

2022 Ear Cuffs Küpe Aksesuarları

Ear Cuffs Küpe Kombinleri, Nasıl Takılır?

Aksesuarlar biz hanımların kurtarıcısı desem yanlış yapmış olmam. Bizi aynı giysiyle hem geceye, hem de gündüze hazırlayabilir. Bu yazımızda 2022 ear cuffs küpe aksesuarları arasında tutulan modelleri sizlerle paylaşacağım. dikkatle okusun…

ear cuffs trendi 1

2012 yılında moda dünyasına giren “Ear Cuff”, 2022 yılında da çok moda! Yani kulak zincirleri anlamına gelen bu küpeler yeni ve orijinal bir aksesuar modasının başlangıcı oldu.

ear cuffs trendi 2

Grunge akımının etkisi ile 2018-2019 yıllarında da trend olacak ear cuff bazen çok sert, bazen ise aksine duygusal görüntü veren alternatif bir aksesuar sayılabilir. Farklı görünmek, dikkat çekmek istiyorsanız bu küpelerin kullanın. Romantik görünmek isteyenler parlak taşlı, inci detaylı, şık olanları, daha sert bir görünüm isteyenler çivili, zincirli veya hayvan figürlü olanları seçebilir.

ear cuffs trendi 3

Ear Cuff küpe nasıl takılır? kullanılır?

  • Bu küpelerin kullanmak için kulağınızı ek deldirmenize gerek yok.
  • Sırğanı kullanırken saçınızın basit olmasına, kulaklarınızı örtmemesine dikkat edin. Saçlarınızın “at kuyruğu” şeklinde toplanması daha iyi olur.
  • Dikkat etmeye çalışın diğer kulağınızda küpe olmasın. Yok eğer diğer kulağınızda boş olması sizi rahatsız edecekse o zaman seçiminiz çok küçük, basit küpe olmalıdır.

ear cuffs trendi 4

En sonda ise, ear cuff küpeleri bujiteriya mağazalarından, h&m, topshop, zara vs gibi markalardan elde edebilirsiniz. Ear Cuff küpe modasını nasıl buldunuz?

ear cuffs trendi 5

Şık küpe modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu