Diyet Listesi

Çok yiyip, ince kalan modellerin sırrı

Çok yiyip ince kalan modellerin sırrı

Ünlü dünyasındaki göze hitap eden bayanları özellikle mankenleri ince ve sıfır beden diye tabir edilen ölçülerde görüyoruz. Acaba hiç yemek yemiyorlar mı diye düşünüyoruz. Belki de bizden daha fazla yemek yiyorlar ama gene de fit kalıyorlar. Yağsız harika bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Kadınlive ekibinin yaptığı araştırmayı dikkate almalısınız.

Çok yiyip ince kalan modellerin sırrı

Kahvaltı yapın

Birinci kural olarak kahvaltımızı yapmamız gerekiyor. Sindirim sistemimizi çalıştırmaya başlayarak bize güne hazırlıyor.

Suyu tatlandırın

Bol su içme metabolizmayı hızlandırdığı için kesinlikle tüketmeliyiz. Fakat su içemiyorsanız tatlandırma şansına sahibiz. Limonla, nane ile ya da karpuzla suyu tatlı bir hale getirerek daha kolay içebiliriz. Ben su içme de sıkıntı yaşıyorum suyun tadını sevmiyorum diyorsanız mevsim meyvelerine göre tatlandırılarak daha içilir bir hale getirebiliriz.

Yağ eriten besinler yiyin

Özellikle yağ yakıcı ürünleri tercih ederek daha fit görünme şansını ulaşabiliriz. Kahve avokado somon tarzı ürünleri tüketirsek daha hızlı yağ yakarak forumda kalabiliriz. Podyumlarda salınan yıldızlar bu tarz ürünleri tüketerek son derece forumda ve güzel kalıyorlar. Yağ yakma özelliği olan meyveleri ve baharatları tüketerek daha hızlı yağ yakma şansına ulaşabiliriz.

Hep hazırlıklı olun

Bir yere davetli isek mutlaka hazırlıklı olmalıyız. Orada bizlere sunulan yiyeceklerin yağlı olabileceğini atlamamalıyız. Mutlaka yanımızda salata meyve tarzı gıdaları bulundurmalıyız.

Protein

Özellikle kuru meyveden oluşan ürünleri tercih ederek fazla kalori alma şansından da kurtulabiliriz. Protein alma konusunda da mutlaka dikkatli olmalıyız. Et yemeye Özen göstererek yanında ekmek tüketmemeliyiz. Haftada bir iki kereden fazla ekmek tüketmenizi tavsiye etmiyoruz. Tabii ki modellerde yemek yiyorlar. Fakat her şeyi dozunda bırakarak vücuttaki yağ dengesini sağlayarak egzersiz yaparak daha çok formda kalıyorlar. Yakıcı meyveler ve baharatları ürünleri soframızdan eksik etmezsek daha hızlı kilo vererek formda kalma şansına sahip olabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu