Güzellik

Kaşlarınızı nasıl dolgunlaştırırsınız?

Kaşlarınızı nasıl dolgunlaştırırsınız?

Moda akımına kapılan kalın kaş stili hız kesmeden yükselişine devam ediyor. Sizde bu yükselen moda akımına kapılmak istiyorsanız ve kaşlarınızı daha belirgin vurgulayıcı hale nasıl geleceğini bilmiyorsanız, Kadınlive makyaj editörleri olarak size önerimiz “Oriflame Beauty Kaş Seti” kullanmanız olacaktır. Bu set sayesinde kaşlarınızı daha dolgun ve mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kaş seti içerisindeki açık ve koyu renklerle kaşınıza en uygun renk tonunu yakalamanız mümkün. Doğru renk tonu ve kaş seti içinde bulunan eğimli fırça sayesinde kaşta oluşan boşlukları doldurarak daha hacimli ve dolgun kaşlara kavuşabilirsiniz. Daha sonra yine set içindeki beyaz vaks fırçası yardımı ile kaşlarınızı yukarı doğru küçük hareketlerle farınızı sabitleyebilir böylece hayal ettiğiniz dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz.

Oriflame Kaş Seti

Bu aşama ise uyguladığınız farın kaştan uçup gitmesini engelleyerek gün boyunca kalıcı olmasına yardımcı olacaktır. Kaş farını kullanıp kaş kalemin görüntüsünden daha doğal bir görünüm elde etmek mümkündür.

Dolgun Kaş Stili

Oriflame güzellik uzmanı “Jonas Wramell”, moda akımına kapılarak trend haline dönen dolgun kaşlar için, kaş setinin vazgeçilmez bir ürün olduğunun altını çiziyor. Güzellik uzmanına kulak vererek kaş farını, kaşınızın çıktığı yöne doğru sürmeye özen gösterin.

kas-dolgun-1

Etkileyici ve büyüleyici bir güzelliğe sahip olmak içinse, parlak bir göz makyajı kullanmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle daha çekici ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu